Nie wiem, czy dobrze czy źle.
To tylko tak, co do jakichś tam targetów.
Według mnie to linie d3xxx i d5xxx nie mają odpowiedników w FX, bo nie muszą mieć.
Najczęściej kupują je ludzie chcący mieć lustrzanke jak najmniejszym kosztem, rzadko wychodzą poza 18-55, 55-200.
Oczywiście są osoby kupujące te aparaty świadomie, na wycieczki dla żony, córki itp.
Ale to są wyjątki i oni przeważnie mają drugi aparat, bardziej zaawansowany a te małe kupują jako dodatek.
Moim zdaniem.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami