Hej
Przede mną wybór tematu na pracę inżynierską. Kierunek studiów mechatronika.
Chciałbym napisać coś w połączeniu z fotografią. Może nie sprawy techniczne a bardziej sprzętowe. Macie jakieś pomysły na temat? Zastanawiałem się czy by coś nie wykminić z matrycami. Tylko do czego się tam można przyczepić?
Za promotora brałbym gościa co mieliśmy z nim sensorykę (o matrycach też właśnie było).
Próbował ktoś coś kiedyś w takim temacie pisać?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami