Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    821

    Domyślnie Sprawdzony web-designer.

    Potrzebuję namiary na sprawdzone człowieka, który zrobi dobrą stronę internetową. Forumowy kolego piwkoo wybył chyba na wakacje, a ja potrzebuję stworzyć stronę do końca sierpnia. Ktoś coś?
    Zdradziłem Nikona na rzecz Sony,ale sentyment o forum pozostał

  2. #2
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    821

    Domyślnie

    Dobra, strona jest, mogę polecić z czystym sumieniem kolegę docxxx!
    Zdradziłem Nikona na rzecz Sony,ale sentyment o forum pozostał

  3. #3

  4. #4
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    821

    Domyślnie

    Chyba nie Znając życie zaraz zostanę zjechany przez forumowych specjalistów od zdjęć ślubnych
    Zdradziłem Nikona na rzecz Sony,ale sentyment o forum pozostał

  5. #5

    Domyślnie

    Przynajmniej mógłbyś coś skorzystać.
    Gorzej by było, jakbyś został zjechany przez forumowych "specjalistów od wszystkiego"
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez foto4deg Zobacz posta
    Dobra, strona jest, mogę polecić z czystym sumieniem kolegę docxxx!
    Ale do końca sierpnia to się chyba nie wyrobił?

  7. #7
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    821

    Domyślnie

    Merde, wyrobił się w terminie, do tego wykazał anielską cierpliwością Ja się nie wyrobiłem z wpisem i sam przez prywatne sprawy naciągnąłem oddanie strony o tydzień

    FelTom, jak mówisz, że skorzystam, to łap : fotograftilbryllup.no
    Zdradziłem Nikona na rzecz Sony,ale sentyment o forum pozostał

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez foto4deg Zobacz posta
    FelTom, jak mówisz, że skorzystam, to łap : fotograftilbryllup.no
    Czemu mieszasz norweski z angielskim?

  9. #9
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    821

    Domyślnie

    Mam też klientów tylko angielsko języcznych. Myślisz, że to odstrasza potencjalnego norweskiego klienta?

    EDYTA:

    Mówisz o kategorii "O mnie?"

    Kurde, teraz zauważyłem, że "kontakt" jest pomieszany. Zaraz pozmieniam.
    Zdradziłem Nikona na rzecz Sony,ale sentyment o forum pozostał

  10. #10

    Domyślnie

    Masz joomlę, nie lepiej zrobić przełączanie języka?
    Zaplecze -> rozszerzenia -> języki - dodajesz te które potrzebujesz
    następnie w Dodatkach szukasz "system - filtr języków", musisz go aktywować
    kolejny krok to rozszerzenia -> moduły, dodajesz moduł "przełącznik języka"
    zostaje jeszcze treść - artykuły muszą być w obu językach
    na koniec tworzysz menu

    //edit
    dobrze by było też dodać keywords i description
    Ostatnio edytowane przez MstrG ; 07-10-2015 o 21:46

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •