Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    821

    Domyślnie Sprawdzony web-designer.

    Potrzebuję namiary na sprawdzone człowieka, który zrobi dobrą stronę internetową. Forumowy kolego piwkoo wybył chyba na wakacje, a ja potrzebuję stworzyć stronę do końca sierpnia. Ktoś coś?
    Zdradziłem Nikona na rzecz Sony,ale sentyment o forum pozostał

  2. #2
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    821

    Domyślnie

    Dobra, strona jest, mogę polecić z czystym sumieniem kolegę docxxx!
    Zdradziłem Nikona na rzecz Sony,ale sentyment o forum pozostał

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez foto4deg Zobacz posta
    Dobra, strona jest, mogę polecić z czystym sumieniem kolegę docxxx!
    Ale do końca sierpnia to się chyba nie wyrobił?

  4. #4

  5. #5
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    821

    Domyślnie

    Chyba nie Znając życie zaraz zostanę zjechany przez forumowych specjalistów od zdjęć ślubnych
    Zdradziłem Nikona na rzecz Sony,ale sentyment o forum pozostał

  6. #6

    Domyślnie

    Przynajmniej mógłbyś coś skorzystać.
    Gorzej by było, jakbyś został zjechany przez forumowych "specjalistów od wszystkiego"
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  7. #7
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    821

    Domyślnie

    Merde, wyrobił się w terminie, do tego wykazał anielską cierpliwością Ja się nie wyrobiłem z wpisem i sam przez prywatne sprawy naciągnąłem oddanie strony o tydzień

    FelTom, jak mówisz, że skorzystam, to łap : fotograftilbryllup.no
    Zdradziłem Nikona na rzecz Sony,ale sentyment o forum pozostał

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez foto4deg Zobacz posta
    FelTom, jak mówisz, że skorzystam, to łap : fotograftilbryllup.no
    Czemu mieszasz norweski z angielskim?

  9. #9
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    821

    Domyślnie

    Mam też klientów tylko angielsko języcznych. Myślisz, że to odstrasza potencjalnego norweskiego klienta?

    EDYTA:

    Mówisz o kategorii "O mnie?"

    Kurde, teraz zauważyłem, że "kontakt" jest pomieszany. Zaraz pozmieniam.
    Zdradziłem Nikona na rzecz Sony,ale sentyment o forum pozostał

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    Czemu mieszasz norweski z angielskim?

    Cytat Zamieszczone przez foto4deg Zobacz posta
    Mam też klientów tylko angielsko języcznych. Myślisz, że to odstrasza potencjalnego norweskiego klienta?

    EDYTA:

    Mówisz o kategorii "O mnie?"

    Kurde, teraz zauważyłem, że "kontakt" jest pomieszany. Zaraz pozmieniam.
    Skorzystałeś już szybciej niż myślałem
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •