Mam pytanie do osób które posiadają/ły wymienione aparaty, czy 5DIII może być godnym następcą D700. Głównie chodzi mi o AF oraz jakość wykonania korpusu, itp.
Szukaj
Mam pytanie do osób które posiadają/ły wymienione aparaty, czy 5DIII może być godnym następcą D700. Głównie chodzi mi o AF oraz jakość wykonania korpusu, itp.
jedyna wada 5DIII to to , ze nie jest nikonem ( o ile dla kogos to wada).
w kazdym, doslownie w kazdym aspekcie EOS 5D III jest lepszy i to znacznie ,od d700.
jesli masz watpliwosci to kup D700 , bedzie taniej i zasilisz grono derwiszy-wajdelotow siedemsetki.
Już miałem D700, szukam jego następcy.
Co dokładnie oznacza w każdym aspekcie?
Ostatnio edytowane przez kondziu ; 18-07-2015 o 17:48
5d mark 3 jest o niebo lepszy od d700. Nawet nie ma co sie zastanawiać.
Wysłane z mojego GT-I9105P przy użyciu Tapatalka
W tym przypadku tylko szklarnia lub wlasne preferencje moga Cie powstrzymywac przed 5'ka.
https://500px.com/Rafal_S Nikon FM2N
Skontaktuj się z nami