Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: 5DIII a D700

  1. #1

    Domyślnie 5DIII a D700

    Mam pytanie do osób które posiadają/ły wymienione aparaty, czy 5DIII może być godnym następcą D700. Głównie chodzi mi o AF oraz jakość wykonania korpusu, itp.

  2. #2

    Domyślnie

    jedyna wada 5DIII to to , ze nie jest nikonem ( o ile dla kogos to wada).
    w kazdym, doslownie w kazdym aspekcie EOS 5D III jest lepszy i to znacznie ,od d700.
    jesli masz watpliwosci to kup D700 , bedzie taniej i zasilisz grono derwiszy-wajdelotow siedemsetki.

  3. #3

    Domyślnie

    Już miałem D700, szukam jego następcy.

    Co dokładnie oznacza w każdym aspekcie?
    Ostatnio edytowane przez kondziu ; 18-07-2015 o 17:48

  4. #4

    Domyślnie

    Następcy nie ma. Jest d750.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kondziu Zobacz posta
    Już miałem D700, szukam jego następcy.

    Co dokładnie oznacza w każdym aspekcie?
    No może nie w każdym: o ile mnie pamięć nie myli to ma "mniej" fps niż d700 z gripem.
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  6. #6

    Domyślnie

    5d mark 3 jest o niebo lepszy od d700. Nawet nie ma co sie zastanawiać.

    Wysłane z mojego GT-I9105P przy użyciu Tapatalka

  7. #7

    Domyślnie

    W tym przypadku tylko szklarnia lub wlasne preferencje moga Cie powstrzymywac przed 5'ka.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •