Poszukaj w moich postach, gdzieś pisałem wraz z fotami o osłonie Larmor, którą używam.
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Szukaj
Poszukaj w moich postach, gdzieś pisałem wraz z fotami o osłonie Larmor, którą używam.
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Zenit ET, Nikon F 60, Nikon N80, Nikon D80, Nikon D7100 + Sigma 17-50 2,8
Skontaktuj się z nami