Jeśli jak piszesz robisz zdjęcia 'for fun' to D3s z dowolnym przebiegiem będzie dla Ciebie najlepszy, wydajnościowo. Migawki nie zajedziesz choćbyś chciał przy 'amatorskim' użytkowaniu.Wiem, że istnieją:
* używane D3-ki (D3x, D3s) mają za duże przebiegi w stosunku do ceny,
Jeśli Ci wielkość/waga nie przeszkadza - nie widziałem na liście wymagań - to bierz, będziesz dziękował![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami