Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: D750 vs D700

  1. #11

    Domyślnie

    Wiem, że istnieją:
    * używane D3-ki (D3x, D3s) mają za duże przebiegi w stosunku do ceny,
    Jeśli jak piszesz robisz zdjęcia 'for fun' to D3s z dowolnym przebiegiem będzie dla Ciebie najlepszy, wydajnościowo. Migawki nie zajedziesz choćbyś chciał przy 'amatorskim' użytkowaniu.
    Jeśli Ci wielkość/waga nie przeszkadza - nie widziałem na liście wymagań - to bierz, będziesz dziękował
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez d90 Zobacz posta
    A dlaczego jak po d90 to d750 ?
    Ciekawość taka... ?
    Bo ma podobną guzikologię. Zwłaszcza, że D90 też będzie używana.
    Z6III + N 14-30/4, N24-120/4, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8 + TC 1,4x, N 24-200, V 20/2.8, V 24/1.8, N 40/2.0, TT 75/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + N 24-70/2.8, N 50/1.8G.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5, Z6II

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  3. #13

    Domyślnie

    Ostatnio kupiłem moje 2-gie D700 na forum za 4tys zł z przebiegiem 9 tys zdjęć. Odpowiedź aż się ciśnie sama na usta co kupić najpierw. Ja bym kupił D700 teraz i za rok sprzedał i kupił sprawdzone D750 albo D800

    Pozdrawiam

    Artur
    D800 2xD700 14...200 f2.8, 85f1.4, S14f2.8, 35f2,

  4. #14

    Domyślnie

    ja bym bral d750 bo mam d700
    d750 + d800+dk17m+dk19+ gripy newell+> nikkor 28 1.8g , Jupiter 37a, sigma 35 art, sigma 24 art, sigma 50 art, sigma 85 art +> sb910 + 400ws z aku +yn685 -> kiev 60 + sonnar 180
    https://500px.com/witoldpiotrowski

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jeger Zobacz posta
    Ostatnio kupiłem moje 2-gie D700 na forum za 4tys zł z przebiegiem 9 tys zdjęć. Odpowiedź aż się ciśnie sama na usta co kupić najpierw. Ja bym kupił D700 teraz i za rok sprzedał i kupił sprawdzone D750 albo D800

    Pozdrawiam

    Artur
    Mz
    Rozsądne rozumowanie.
    I oszczędne.
    ... ucze sie patrzec i widziec...
    i duqa z tego...

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez d90 Zobacz posta
    A dlaczego jak po d90 to d750 ?
    Ciekawość taka... ?
    Oraz że odczujesz to jako upgrade.
    Ktoś, kto się przesiada z D700, będzie jednak czuł pewien niesmak i swąd downgrade'u.
    Rules are foolish, arbitrary, mindless things that raise you quickly to a level of acceptable mediocrity, then prevent you from progressing further.
    Michał poleca: D750 / Z5 / 24-70

  7. #17

    Domyślnie

    Witajcie,

    Mam D750 od października, a D3 kupiłem dwa tygodnie temu. Wiem, że D3 to nie to samo co D700 i mimo, że jestem zakochany w D3 (to moje pierwsze jednocyfrowe body) to jednak muszę przyznać, że matryca robi różnicę, a guzikologia jest przyjemniejsza w D3, ale w porównaniu z D750 to tylko kwestia przyzwyczajenia.
    Pozdrawiam
    AS
    Z6 Z24-70/2.8S | Z24-70/4S | Z14-30S | D4 | AFS24-70/2.8 | S24-105/4 ART | AFS70-200/4 | AFS16-35/4 | SB910 | SB900

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez d90 Zobacz posta
    Mz
    Rozsądne rozumowanie.
    I oszczędne.
    Mało oszczędne. Zamiast od razu kupić D750, kupisz jeszcze D700, które i tak wymienisz, więc zamiast wydać 7500, wydasz 11500.
    D700 | D750 | LOMO LC-A | N 28 1.8 | S 35 1.4 | N 35-70 | N 50 1.8D (roznegliżowany)| N 50 1.4G | N 85 1.4 AI-S | Pentacon MC 50mm f/1.8

  9. #19

    Domyślnie

    Tyle, że za rok D700 sprzeda z niewielką stratą, a D750 kupi za mniej niż 7500
    Albo stwierdzi, że D700 zostaje
    x70|x-pro2+xf16+xf23+xf56+xf90

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez coldphate Zobacz posta
    Mało oszczędne. Zamiast od razu kupić D750, kupisz jeszcze D700, które i tak wymienisz, więc zamiast wydać 7500, wydasz 11500.
    A po co sprzedawać cos co działa?
    Zostawić warto. Przyda sie bezawaryjna puszka na pewno.
    Przy okazji, z pewnością zarobi na kolejne klamoty.
    Bez wysyłek, sprawdzania itd czyli bez nerwów.
    ... ucze sie patrzec i widziec...
    i duqa z tego...

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •