Oczywiscie. Dlatego napisalem wyzej, ze w razie ograniczonego budzetu wcale nie trzeba zadluzac sie na drogie szkla. Rowniez uwazam, ze 70-200 to dobre. szklo. Ale na FX bywa zbyt krotkie jesli ktos chce zrobic wieksze zblizenia np. samego jezdzca wraz z glowa konia. Na DX znow bywa ciut za ciasno na dole. D7100 wraz z 18-300 do koni na zwenatrz zupelnie wystarczy.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami