Lepiej dopłać do D7100 i mieć spokój.
Szukaj
Przy tych szkłach lepiej dopłacić do D7100/D300 (jeśli nie potrzebujesz wyższego używalnego ISO![]()
F50 | D80 | D100Krytykując podaj wskazówki żeby inni robili lepsze zdjęcia
Tesknie za D90/D50 | N 50 1,8 | T 28-75 2.8 | Nissin Di622 | Gripem Nie tesknie za: T 75-300 4-5,6
Problemy na wydarzeniach to bardziej wina tego że brakuje Ci nieco dłuższego szkła![]()
Może strzelę gafę ale powiem że bardziej opłacalny byłby zakup tele (70-200?)
Aparat, szkło i nauka : )
Jest jakieś dobre tele do 2 tys? Dobre w stosunku jakość/cena.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Też planuje zmienić Aparat na coś "lepszego". Myślałam o D5300. Choć coraz bardziej się się zastanawiam nad tym czy warto zmieniać mojego D90 który nie ma jeszcze nawet 10 tys pstryknięć. Czy nie lepiej zainwestować w lustro...
Mój powoli dobija do 80 tysięcy, więc ma już kawałek za sobą...![]()
Poza ergonomią i śrubokrętem, wyższe modele Nikona oferują tekże HSS i CLS, więc jeżeli lubisz / planujesz błyskanie, nie lekceważyłbym tego aspektu.
Przy 5200 i 3300 tracisz te elementy.
D700 + D610 + D7100 + Pixel Vertax MB-D14/MB-D15, + dużo szkieł http://1drv.ms/QpEswo
W okolicach 2k jest Nikkor 80-200 f 2.8.
D7100 | S 70-200 f 2.8 OS HSM | N 18-105 VR | N 50 f 1.8 | N 35 f 1.8 | T 11-16 f 2.8 | Slik pro 330dx | sb 700 | yn-560 II |
Skontaktuj się z nami