Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Wątek: Rozstanie z D90

  1. #31

    Domyślnie

    Lepiej dopłać do D7100 i mieć spokój.
    Nikon

  2. #32

    Domyślnie

    Przy tych szkłach lepiej dopłacić do D7100/D300 (jeśli nie potrzebujesz wyższego używalnego ISO
    F50 | D80 | D100
    Krytykując podaj wskazówki żeby inni robili lepsze zdjęcia
    Tesknie za D90/D50 | N 50 1,8 | T 28-75 2.8 | Nissin Di622 | Gripem Nie tesknie za: T 75-300 4-5,6

  3. #33

    Domyślnie

    Problemy na wydarzeniach to bardziej wina tego że brakuje Ci nieco dłuższego szkła
    Może strzelę gafę ale powiem że bardziej opłacalny byłby zakup tele (70-200?)
    Aparat, szkło i nauka : )

  4. #34

    Domyślnie

    Jest jakieś dobre tele do 2 tys? Dobre w stosunku jakość/cena.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. #35

    Domyślnie

    Też planuje zmienić Aparat na coś "lepszego". Myślałam o D5300. Choć coraz bardziej się się zastanawiam nad tym czy warto zmieniać mojego D90 który nie ma jeszcze nawet 10 tys pstryknięć. Czy nie lepiej zainwestować w lustro...

  6. #36

    Domyślnie

    Mój powoli dobija do 80 tysięcy, więc ma już kawałek za sobą...

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bamba04 Zobacz posta
    Mój powoli dobija do 80 tysięcy, więc ma już kawałek za sobą...
    To ładny wynik mój ma dokładnie gdzieś 8tys.

  8. #38

    Domyślnie

    Poza ergonomią i śrubokrętem, wyższe modele Nikona oferują tekże HSS i CLS, więc jeżeli lubisz / planujesz błyskanie, nie lekceważyłbym tego aspektu.
    Przy 5200 i 3300 tracisz te elementy.

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eNKa_Fashion Zobacz posta
    Też planuje zmienić Aparat na coś "lepszego". Myślałam o D5300. Choć coraz bardziej się się zastanawiam nad tym czy warto zmieniać mojego D90 który nie ma jeszcze nawet 10 tys pstryknięć. Czy nie lepiej zainwestować w lustro...
    a D90 to nie lustro? chyba że mowisz o takim łazienkowym albo do salonu
    D700 + D610 + D7100 + Pixel Vertax MB-D14/MB-D15, + dużo szkieł http://1drv.ms/QpEswo

  10. #40

    Domyślnie

    W okolicach 2k jest Nikkor 80-200 f 2.8.
    D7100 | S 70-200 f 2.8 OS HSM | N 18-105 VR | N 50 f 1.8 | N 35 f 1.8 | T 11-16 f 2.8 | Slik pro 330dx | sb 700 | yn-560 II |

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •