Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Szpaczek CDN ...

    Witam ,fotki zrobione wczoraj na spacerku popołudniowym, ostatnio jak nie mam czasu na lotnisko to lubię pofocic ptaszyka ... proszę śmiało krytykować /oceniać ...!
    1.
    2.
    3.
    |D90|D7200|S10-20|35 f1.8|18-105vr |T70-300VC |T150-600VC |
    FOTKIJETPHOTOS,AIR FOTO

  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo ladne

    Robisz je w NEF'ie czy od razu w JPG ? Jesli w JPG to na ile masz wlaczone wyostrzanie ?

    Dzieki !
    Nikt mnie nie rozumie ...

  3. #3

    Domyślnie

    imo 3-najlepsza.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TiTeUF Zobacz posta
    Bardzo ladne

    Robisz je w NEF'ie czy od razu w JPG ? Jesli w JPG to na ile masz wlaczone wyostrzanie ?

    Dzieki !
    robie tylko w JPGu, głównie robie samoloty a NEF zwalnia serie, w jpg nie mam włączonych żadnego odszumiania, wyostrzenia .. całą reszte robi PS
    |D90|D7200|S10-20|35 f1.8|18-105vr |T70-300VC |T150-600VC |
    FOTKIJETPHOTOS,AIR FOTO

  5. #5

    Domyślnie

    dodam jeszcze dwie fotki

    4.

    5.
    |D90|D7200|S10-20|35 f1.8|18-105vr |T70-300VC |T150-600VC |
    FOTKIJETPHOTOS,AIR FOTO

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez drakenus77 Zobacz posta
    robie tylko w JPGu, głównie robie samoloty a NEF zwalnia serie, w jpg nie mam włączonych żadnego odszumiania, wyostrzenia .. całą reszte robi PS
    Czyli masz tak jak ja : Sharpness NONE, NR OFF ???
    Nikt mnie nie rozumie ...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TiTeUF Zobacz posta
    Czyli masz tak jak ja : Sharpness NONE, NR OFF ???
    tak, wszystko co potrzebuje wyciągam z PS'a
    |D90|D7200|S10-20|35 f1.8|18-105vr |T70-300VC |T150-600VC |
    FOTKIJETPHOTOS,AIR FOTO

  8. #8

    Domyślnie

    skąd się to bierze, że na forum najlepsze zdjęcia dodajecie zawsze na końcu
    4 i 5 super - pełnia światła i lekkiego koloru

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jchyra Zobacz posta
    skąd się to bierze, że na forum najlepsze zdjęcia dodajecie zawsze na końcu
    4 i 5 super - pełnia światła i lekkiego koloru
    Budujemy napięcie
    Fotki bardzo ładne

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •