Szukaj
Bardzo ladne
Robisz je w NEF'ie czy od razu w JPG ? Jesli w JPG to na ile masz wlaczone wyostrzanie ?
Dzieki !
Nikt mnie nie rozumie ...![]()
imo 3-najlepsza.
skąd się to bierze, że na forum najlepsze zdjęcia dodajecie zawsze na końcu
4 i 5 super - pełnia światła i lekkiego koloru
Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog
Skontaktuj się z nami