Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Obudowa dysku

  1. #1

    Domyślnie Obudowa dysku

    W blaszaku mam już za dużo dysków, a miejsca zaczyna brakować. Szukam obudowy do dysku 3,5 cala. Chce ją podłączyć do komputera przez USB 3.0. Dysk jaki w niej zamontowtuje to Seagate Barracuda ST3000DM001 (3TB, 64MB, SATA/600) SATA III
    Na Allegro jest tego w pip, ale jaką obudowę wybrać ?

  2. #2

    Domyślnie

    Zainteresuj się produktami firmy LogiLink. Solidne, dobrze wykonane i trwałe.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaarooL Zobacz posta
    Zainteresuj się produktami firmy LogiLink. Solidne, dobrze wykonane i trwałe.
    Z tej firmy pasuje tylko ten: http://www.net-s.pl/index.php?id=3&s...B-30-black-ALU

  4. #4

    Domyślnie

    A nie wygodniej kupić stację dokującą? U mnie zaczęło się od jednego dysku, a obecnie mam już 3. Dlatego mam podpiętą stację Icy Dock MB981U3S-1S. Wymiana dysku w takim ustrojstwie jest chyba szybsza i wygodniejsza.
    FOTO-ZABAWKI SPRZEDANE.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sedov Zobacz posta
    A nie wygodniej kupić stację dokującą? U mnie zaczęło się od jednego dysku, a obecnie mam już 3. Dlatego mam podpiętą stację Icy Dock MB981U3S-1S. Wymiana dysku w takim ustrojstwie jest chyba szybsza i wygodniejsza.
    Też o tym myślałem, ale na dysku będą tylko pliki z kamery z nagranymi meczami - 1 mecz=11 GB. Jak się zapełni dysk idzie do pudełka.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •