Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Ruszajmy...

  1. #1

    Domyślnie Ruszajmy...



    Pozdrawia
    Janusza

    D7100+N 18-105; S10-20; S17-50 2,8; N50 1.8G+BENRO A1695F
    Kilka moich zdjęc i jeszcze kilka

  2. #2

    Domyślnie

    Znów mi się podoba Twój obrazek ... są Mięgusze i Rysy a całość nie taka typowa jak zwykle ... jedynie stawy sprawiają wrażenie jakby się kładły w lewo.
    Teraz Lady Ku

  3. #3

    Domyślnie

    Sam zastanawiałem się nad tymi stawami, ale miałem wrażenie że jak zacznę prostować, to moja partnerka się przewróci
    Dzięki Grześ.

    D7100+N 18-105; S10-20; S17-50 2,8; N50 1.8G+BENRO A1695F
    Kilka moich zdjęc i jeszcze kilka

  4. #4

    Domyślnie

    Jedno z lepszych zdjęć Tatr jakie ostatnio widziałem.
    Ostatnio edytowane przez marny ; 22-10-2014 o 18:25

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez milk Zobacz posta
    Znów mi się podoba Twój obrazek ... są Mięgusze i Rysy a całość nie taka typowa jak zwykle ... jedynie stawy sprawiają wrażenie jakby się kładły w lewo.
    Grześ - jak by się nie kładły to jak woda by się z nich wylewała ?

  6. #6

    Domyślnie

    aaaa... i tak powstała Wielka Siklawa

    Janusz jak mniemam weszliście od Pańszczycy... zrobiłeś tam coś ciekawego?
    To fajna i cicha miejscówka... mało ludzi tam zagląda mimo wszystko ...
    Teraz Lady Ku

  7. #7
    Gaduła Awatar zgera
    Dołączył
    06 2011
    Miasto
    Siedliska, Podkarpacie
    Posty
    3 112

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Szardin Zobacz posta
    Grześ - jak by się nie kładły to jak woda by się z nich wylewała ?
    W górach nic nie trzyma poziomu, zawsze mamy z górki lub pod górkę, a stawy tęż są w górach tylko woda jest samopoziomująca.
    A tak na poważnie to mam ten sam problem z perspektywą w górach, często nie ma odnośnika poziomu, mam tylko body bez poziomicy czy sztucznego horyzontu i często też mam krzywo, na dodatek obiektyw również zniekształca.
    Janusz, możesz powiedzieć że Orlą zamknąłeś, start na Zawracie, meta na Krzyżnem.
    NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,

  8. #8

    Domyślnie

    Świetny, naprawdę świetny widok. Przestrzeń dobrze pokazana. Jeśli jednak mogę coś zaproponować, to spróbuj minimalnie zgasić to jasne zbocze z lewej strony.

  9. #9

    Domyślnie

    Bardzo fajnie się*patrzy na to zdjęcie, tak jakoś sympatycznie w odbiorze
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube:::

  10. #10

    Domyślnie

    Piękny widok, świetne zdjęcie.
    Nieważne czym - ważne jak!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •