Szukaj
Znów mi się podoba Twój obrazek ... są Mięgusze i Rysy a całość nie taka typowa jak zwykle ... jedynie stawy sprawiają wrażenie jakby się kładły w lewo.
Teraz Lady Ku
Sam zastanawiałem się nad tymi stawami, ale miałem wrażenie że jak zacznę prostować, to moja partnerka się przewróci![]()
Dzięki Grześ.
Jedno z lepszych zdjęć Tatr jakie ostatnio widziałem.
Ostatnio edytowane przez marny ; 22-10-2014 o 18:25
aaaa... i tak powstała Wielka Siklawa
Janusz jak mniemam weszliście od Pańszczycy... zrobiłeś tam coś ciekawego?
To fajna i cicha miejscówka... mało ludzi tam zagląda mimo wszystko ...
Teraz Lady Ku
W górach nic nie trzyma poziomu, zawsze mamy z górki lub pod górkę, a stawy tęż są w górach tylko woda jest samopoziomująca.
A tak na poważnie to mam ten sam problem z perspektywą w górach, często nie ma odnośnika poziomu, mam tylko body bez poziomicy czy sztucznego horyzontu i często też mam krzywo, na dodatek obiektyw również zniekształca.
Janusz, możesz powiedzieć że Orlą zamknąłeś, start na Zawracie, meta na Krzyżnem.
NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,
Piękny widok, świetne zdjęcie.
Nieważne czym - ważne jak!
Skontaktuj się z nami