no właśnie, wszyscy piszą o hotach a ich nie widać(sporadycznie spotykane na D90 przy iso3200 lub HI na cropie 100%)
http://www.optyczne.pl/204.7-Test_ap...azu_w_RAW.html
tragedia, ale czytam "Poziom prądu ciemnego testujemy na podstawie zdjęć wykonanych z 3-minutową ekspozycją bez dopływu światła" rzadko kiedy schodzę poniżej 1/4s czyli nie mam się czego obawiać(?)
Co do ceny: D5100 na allegro 1499zł, D5200 1799zł -250zł chyba sprawa oczywistabiorę
A w porównaniu do D5300 jeszcze na 50mm/1.8 starczy (jaki byłem głupi, że go sprzedałem)
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami