Cześć! Mam D5000, więc zapewne nie wykorzystam TTL, CLS czy którejś tam funkcji. Chciałbym kupić dwie tanie, raczej manualne lampy do strobbingu. Interesuje mnie mniej więcej taki efekt:
Nie stać mnie niestety na droższe modele (inaczej zakupiłbym pewnie Metza 50). Polecacie coś?
Szukaj




Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami