Szukaj
Jest napisane bo można w nim generować filmy. Można je też złożyć w darmowym Windows Movie Maker, który ma dużo więcej opcji. Tak wygląda film złożony w tym programie http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=253088
Skontaktuj się z nami