Witam serdecznie!
Pod koniec kwietnia kupiłem na allegro D80 po okazyjnej cenie i do niego mam obiektyw 24-85mm z mojego F80, po czym wypłynąłem w rejs turystyczny. Wczoraj wróciłem do domu zgrałem zdjęcia z databanku na komputer i okazało się, że na każdym ostrość jest tam gdzie nie powinna być. To wygląda jak jakiś koszmar i jestem załamany, ponieważ była to wycieczka na którą długo zbierałem! Znajomi chcą żebym im wysłał zdjęcia, ale oprócz kilku widoczków pozostałe nie nadają się do niczego. Co mam teraz zrobić z aparatem, bo zdjęć już nie uratuję, sprzedawca z allegro nie dostarczył mi gwarancji i nie wiem gdzie mam go naprawić bez gwarancji.
Pomóżcie
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami