Roznic miedzy AF "sprawnej sztuki" D800 (czyli niemal kazdej) a D810 "golym okiem" kolega nie stwierdzi a "obiektywnych" testow porownujacych AF's obu kamer jak na lekarstwo (nie znam zadnego). Jesli nie jest kolega onanista sprzetowym (ja jestem) to roznice beda dla kolegi malo istotne.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami