Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: SLRC2 CaseLogic

  1. #1

    Domyślnie SLRC2 CaseLogic

    Ktoś miał/ma. Nie moge sie doszukac w necie jakie akcesoria wchodzą gabarytowo to tej torby.
    Moze macie jakies doświadczenie z tym cudem? Pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    Miałem dokładnie tę torbę. Mogę napisać tylko jedno - tak doskonałej jakości wykonania w tak dobrej cenie nie widziałem jeszcze nigdzie. Świetnie pomyślana główna komora - aparat z podpiętym szkłem wisi na specjalnej obejmie, więc nawet jak torba upadnie to ze sprzętem nic się nie powinno stać. Trochę mała - do bocznych kieszeni nie wsadzisz żadnego szkła poza malutką 50mm - o czymś wielkości kita 18-70 zapomnij, lampa w pokrowcu też mi wchodziła na straszny wcisk. O szkłach typu 70-200 wogóle zapomnij.
    Podsumowując - świetnie wykonane ale ten model malutki jest.
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  3. #3

    Domyślnie

    A napewno o tym samym modelu mowisz? Sa trzy takie same tylko wielkościa sie roznia. Ten w opisie na aukcji mieści 3 obiektywy + body.

    SLRC3 miesci ponoc 5 obiektywow ale kosztuje 2x tyle.

  4. #4

    Domyślnie

    tak, na pewno ta. od slrc3 różniła się minimalnie mniejszą wysokością i brakiem przegródek w tych - sporo mniejszych - bocznych kieszeniach.
    Piszą, że C2 mieści 3 bo jeden podpięty do body i zawieszony w gł. komorze a 2 w bocznych kieszonkach - ale sorry, ja tam ledwo lampę w futerale mieściłem i to na wielki ścisk, czego nie polecam. W tej C3 gdzie do jednej kieszeni wsadzisz 2 szkła to może i wejdzie jednak nie sprawdzałem dokładnie. Nie wiem jakie chcesz szkła do niej pakować ale nie polecam tej C2 - dołóż kilkadziesiąt zł i weż C3.

    http://www.caselogic.com/products/vi...&sub_site_ID=6
    dokładnie tę torbę Ci polecam zamiast C2. Nawet błędne zdjęcia mają - na fotce, gdzie wystaje szkło Canona widzisz jak ciasno trzeba je upchnąć (tu błędnie pokazana komora z C2). Na następnej fotce z rzutem z góry masz pokazane jak w C3 szeroko rozpinają się komory - nie ma tylko na zdjęciach przegródek dzielących te komory ale zapewniam, że sa duużo bardziej pojemne.
    Poza tym weź pod uwagę, że poza body i szkłami ciężko będzie Tobie upchnąć dodatkowe akcesoria typu ładowarki, filtry i inne większe duperele. Mają bardzo mało dodatkowego miejsca - do tej przedniej kieszonki to co najwyżej paczkę prezerwatyw możesz włożyć
    Ostatnio edytowane przez nowart ; 28-06-2007 o 23:47
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaddixx Zobacz posta
    A napewno o tym samym modelu mowisz? Sa trzy takie same tylko wielkościa sie roznia. Ten w opisie na aukcji mieści 3 obiektywy + body.

    SLRC3 miesci ponoc 5 obiektywow ale kosztuje 2x tyle.
    caselogic ma imho tendencję do wyolbrzymiania w sprawach pojemności. Mam plecak slrc4 i zgodnie z pomysłem konstruktorów czyli tak jak na zdjeciu ( http://www.fotorimex.pl/product.php/...ogic_slrc4.htm ) imho żadna lustrzanka oprócz d40 z 18-55 na pewno nie wejdzie. że nie wspomne już o jakimś 70-200
    D200 / D3200 / D610 || Nikkor 18-35|| Nikkor 24-70 AFS 2.8G || Nikkor 50 1.8D || SB-800 ||

  6. #6

    Domyślnie

    hmmmm dzięku za pojaśnienie mi tematu. A juz mialem brac ta c2. Ale w sumie troche szkoda bo strasznie podoba mi sie dostęp aparatu. Myslałem jeszcze na torbą NaneuPro C200, ona pomiesci wiecej ale otwieranie jej jest straszne.

  7. #7

    Domyślnie

    pomyśl nad tą C3 - jest naprawdę większa i pojemniejsza. poza tym nie zauważyłem, aby kosztowała dwukrotnie więcej od C2 więc aż tak straszny wydatek to nie będzie. Oczywiście o ile nie planujesz długiego szkła oraz noszenia dużej ilości dodatkowego sprzętu.
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaddixx Zobacz posta
    hmmmm dzięku za pojaśnienie mi tematu. A juz mialem brac ta c2. Ale w sumie troche szkoda bo strasznie podoba mi sie dostęp aparatu. Myslałem jeszcze na torbą NaneuPro C200, ona pomiesci wiecej ale otwieranie jej jest straszne.
    widzę że jesteś z warszawy, podjedź do rimex'a, oni mają je na stanie, przymierz sprzęt i będziesz wiedział Ja zrobiłem ten błąd że z lenistwa kobite wysłałem po plecak (bo na zdjęciu 70-200 było więc myślałem że wszystko się zmieści )
    D200 / D3200 / D610 || Nikkor 18-35|| Nikkor 24-70 AFS 2.8G || Nikkor 50 1.8D || SB-800 ||

  9. #9

    Domyślnie

    Dzisiaj obejrzałm ten plecak w fotojokerze. Wykonanie perfekcyjne ale komora na aparat to jakies nieporozumienie. Na razie musze zmieścic to co mam w stopce + ladowarki i akumulatory. 70-200 mam w planach ale jakos po wakacjach jak troche kasy sie znajdzie . Pomysle nad C3.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaddixx Zobacz posta
    Dzisiaj obejrzałm ten plecak w fotojokerze. Wykonanie perfekcyjne ale komora na aparat to jakies nieporozumienie. Na razie musze zmieścic to co mam w stopce + ladowarki i akumulatory. 70-200 mam w planach ale jakos po wakacjach jak troche kasy sie znajdzie . Pomysle nad C3.
    jak się wywali ten rękaw z dziurą i przesunie środkową komorę to na ścisk zgripowane d200 z tamronem wchodzi z tym że "odwrotnie" czyli aparat wchodzi tyłem i go góry nogami
    D200 / D3200 / D610 || Nikkor 18-35|| Nikkor 24-70 AFS 2.8G || Nikkor 50 1.8D || SB-800 ||

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •