hehe ja jeden plecak juz mam. Torbe chce zeby ułatwić sobie zycie a nie utrudnic. Jakbym chciał aparat za lufe wyciągac to bym go sobie w bojówki włożył
Alledrogo--> SLRC2 - 145 zł, SLRC3 229 zł, 269 zł
Szukaj
hehe ja jeden plecak juz mam. Torbe chce zeby ułatwić sobie zycie a nie utrudnic. Jakbym chciał aparat za lufe wyciągac to bym go sobie w bojówki włożył
Alledrogo--> SLRC2 - 145 zł, SLRC3 229 zł, 269 zł
Ostatnio edytowane przez shaddixx ; 29-06-2007 o 16:47
heheJa go głównie używam kiedy musze przemieścić się razem z kompem, a tak to mam jeszcze Lowepro nova4 i to jest dla mnie prawie ideał jeśli chodzi o noszenie sprzętu (Piszę prawie bo najwygodniej imho nosi się w torbie nikonowskiej którą jakiś czas temu do d50 dodawali)
D200 / D3200 / D610 || Nikkor 18-35|| Nikkor 24-70 AFS 2.8G || Nikkor 50 1.8D || SB-800 ||
Nikonwoska tez patrzyłem ale bym musiał metki zaszyć
Znalazłem cos takiego:
http://www.zadowolenie.pl/?mod=produ...&partner=ceneo
nikonowska ma tylko tą jendą wadę że nie najlepiej chroni sprzęt, jest fajna bo poręczna, nie odstaje tak jak nowa czy ta co dałeś w linku. To jest szczególnie problem kiedy jest tłoczno i cały czas się o kogoś zachacza. A tak swoją drogą nie lepiej właśnie lowepro ? Mieści się dużo (to co w stopce mam każde w osobnej przegrodzie, nie lata itp) duże kieszenie w które spokojnie zmieścisz np 3 cokiny, dwa holdery, kilka nakręcanych, dwie baterie i zapas do lampy...
D200 / D3200 / D610 || Nikkor 18-35|| Nikkor 24-70 AFS 2.8G || Nikkor 50 1.8D || SB-800 ||
Skontaktuj się z nami