Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Jaki plecak?

  1. #11

    Question

    żeby nie otwierać kolejnego wątku o plecakach, podpinam się pod ten

    Szukam plecaka na sprzęt - puszka + 2-3 słoiki.
    Co ważne ma być jeszcze trochę miejsca na różności - kurtka, woda czy jakiś ręcznik.

    Skłaniam się do konstrukcji dwukomorowych i wyszperałem Lowepro Photo Hatchback 22L AW: http://store.lowepro.com/backpacks/p...tchback-22l-aw

    Ktoś ma/używał/zetknął się z tym plecakiem?

    Oczywiście wszelkie podpowiedzi i komentarze mile widziane.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vian Zobacz posta
    + 2-3 słoiki
    Te 2-3 słoiki po 300mm czy mniejsze...
    Nikon + Nikkor
    https://www.instagram.com/z_nurtem_sanu_i_dunajca/

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vian Zobacz posta
    żeby nie otwierać kolejnego wątku o plecakach, podpinam się pod ten

    Szukam plecaka na sprzęt - puszka + 2-3 słoiki.
    Co ważne ma być jeszcze trochę miejsca na różności - kurtka, woda czy jakiś ręcznik.

    Skłaniam się do konstrukcji dwukomorowych i wyszperałem Lowepro Photo Hatchback 22L AW: http://store.lowepro.com/backpacks/p...tchback-22l-aw

    Ktoś ma/używał/zetknął się z tym plecakiem?

    Oczywiście wszelkie podpowiedzi i komentarze mile widziane.
    Raczej polecam Lowepro Fastpack - łatwiejszy dostęp do aparatu, bo nie trzeba ściągać plecaka.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  4. #14

    Domyślnie

    A ja polecam na wyprawy górskie to : http://www.lowepro.com/photosport
    D7100 + MB-D15, N10-24/3.5-4.5, N35/1.8, N17-55/2.8, N105/2.8, N70-200/4

  5. #15

    Lightbulb

    Cytat Zamieszczone przez gatewayfl Zobacz posta
    Te 2-3 słoiki po 300mm czy mniejsze...

    85; 17-50 i 70-300


    Cytat Zamieszczone przez GonzoG Zobacz posta
    Raczej polecam Lowepro Fastpack - łatwiejszy dostęp do aparatu, bo nie trzeba ściągać plecaka.
    To prawda, ale na różnych forach polecają system dostępu "przez plecy" jako zabezpieczający przed kradzieżą.

    Ponadto Hatchback wydaje się mieć większą komorę dodatkową i w razie czego można go przerobić na "cywilny" plecak poprzez połączenie komór.

    No i Fastpack jest tylko czarny, a mnie coraz bardziej zaczynają podobać się te pomarańcze lowepro.



    Cytat Zamieszczone przez funky Zobacz posta
    A ja polecam na wyprawy górskie to : http://www.lowepro.com/photosport
    Świetny plecak
    To był mój pierwszy typ, ale doszedłem do wniosku że nie potrzeba mi aż tak "bojowego" plecaka i teraz skłaniam się do cywilnego, bulwarowego hatchbacka.




    A tak w ogóle, jak już pisałem, to chciałbym móc upakować trochę drobiazgów do plecaka - strasznie nie lubie być objuczony kilkoma plecakami, torbami czy, uchowaj Boże, siatami

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vian Zobacz posta
    żeby nie otwierać kolejnego wątku o plecakach, podpinam się pod ten

    Szukam plecaka na sprzęt - puszka + 2-3 słoiki.
    Co ważne ma być jeszcze trochę miejsca na różności - kurtka, woda czy jakiś ręcznik.

    Skłaniam się do konstrukcji dwukomorowych i wyszperałem Lowepro Photo Hatchback 22L AW: http://store.lowepro.com/backpacks/p...tchback-22l-aw

    Ktoś ma/używał/zetknął się z tym plecakiem?

    Oczywiście wszelkie podpowiedzi i komentarze mile widziane.
    Z tego co opisałeś plecak Vanguard up-rise II 48 mógłby być dobry (http://vanguardworld.com/index.php/p...1-247-851.html). Używam go już kilka miesięcy. Ma dwie komory. Pomieści body z nałożony obiektywem 70-200. Na stronie producenta masz sporo zdjęć do obejrzenia.
    D85,75,71 || N 14-24,24-70,70-200,200-500 || S 85A

  7. #17

    Domyślnie

    Lowepro Primus - takiego plecaka powinniście poszukać.
    Spełni wszystkie Wasze potrzeby. Ja pod koniec roku kupiłem dwa po ok. 150-200pln. na słynnym portalu aukcyjnym. Jeden oddałem mojemu przyjacielowi, który jest MEGA szczęsliwy.
    Z5II; Z5; N17-28; N50Z; T28-75G2; Lampy; Statywy; Torby; Plecaki itd.itp.

  8. #18

    Lightbulb

    Cytat Zamieszczone przez anihil Zobacz posta
    Z tego co opisałeś plecak Vanguard up-rise II 48 mógłby być dobry

    Ale z tego co widzę, to jest jednokomorówka
    Ja chciałbym mieć rozdzielony sprzęt od cargo


    Cytat Zamieszczone przez Badol Zobacz posta
    Lowepro Primus - takiego plecaka powinniście poszukać.
    Spełni wszystkie Wasze potrzeby. Ja pod koniec roku kupiłem dwa po ok. 150-200pln. na słynnym portalu aukcyjnym. Jeden oddałem mojemu przyjacielowi, który jest MEGA szczęsliwy.

    Cóż, już nie ma ...
    Chyba kupiłeś ostatnie sztuki
    D80&7100 | N85/1.8 | S17-50/2.8 | Sam 8/3.5 | ...coś tam jeszcze |

  9. #19

    Domyślnie

    To może Benro Quicken 300. Ma dwie komory - cargo może nie za duża, ale wodę,kurtkę i coś tam jeszcze zamieścisz, a niżej body z gripem + lampion +70-200+dwa mniejsze słoiki spokojnie pomieścisz. I jest całkiem wygodny!.
    " Mądry człowiek uczy się od wszystkich, a tylko głupi wie wszystko"

  10. #20

    Domyślnie

    Vian i co wybrałeś w końcu? Znalazłeś coś jeszcze innego godnego uwagi?
    D7000 (takie co trafia w punkt ) || S17-50 2.8 OS || N85 1.8G || Fotopro MGA-684N+ 62Q || Lowepro Video Fastpack 250AW

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •