Witam serdecznie.
Wybieram się z rodzinką do stolicy Czech. Termin prawdopodobny to połowa sierpnia. Po przekalkulowaniu najchętniej wybiorę się samochodem. Jeśli ktoś może to proszę mi polecić jakiś nie wiem hotel, pensjonat, kwaterę - słowem lokum na dwie, trzy noce. Miejsce oczywiście sprawdzone... Sam kiedyś bywałem w Pradze i spałem u takiej strasznie miłej Pani Ani, praktycznie w samym centrum, obok była superowa knajpka z niedrogim i smacznym jedzeniem. Niestety Pani Ania już nie wynajmuje a nie bardzo chce polecać inne kwaterki.
Pomożecie?
pozdrawiam Rafał
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami