Witam,
Dziś przyszedł aparat Nikon D70s, którego zamówiłem młodszemu kuzynowi, żeby zaczął przygodę z fotografią.Od początku jednak są z tym aparatem jakieś problemy. Jako, że zajmuję się fotografią amatorsko i osobiście mam D90, nie mam pomysłu co mogło powodować taki błąd. Dodam, że AF w ogóle nie łapie ostrości. Przy trybie automatycznym wyskakuje coś takiego:
Natomiast przy trybie manualnym gdzie poustawiałem wszystko ręcznie - po naciśnięciu przycisku, migawka staje, wyskakuje widoczny poniżej Err, a następnie muszę puścić migawkę, żeby wróciło do standardowej pozycji.
Co w tym wypadku należałoby zrobić - odesłać sprzedawcy towar, który de facto nie jest zgodny z umową czy to coś drobnego?
Pozdrawiam,
maleckim
Szukaj





Odpowiedz z cytatem



Skontaktuj się z nami