Dziecko mi coś poprzestawialo i nwm co robić. Powiedzcie jak to odwrocic;/
Szukaj
Dziecko mi coś poprzestawialo i nwm co robić. Powiedzcie jak to odwrocic;/
Zacząć od przeczytania instrukcji.
Pozdrawiam M@rcin
Nikon D7000 + MB-D11 I N AF-S 18-300 G ED VR I N 50 1,8D I T SP 150-600 Di VC USD I
I Lowepro Flipside 400 AW I Olympus mju Tough 6020 I
Ale o co chodzi? Pytanie też dziecko napisało?
Poprosić dziecko by powróciło do poprzednich ustawień
A jaki to aparat? Proponuję sprzedać za połowę ceny jako uszkodzony.
pozdrawiam
Tomek
dać w pupę dziecku albo oddać dziecku aparat zrobi lepszy użytek .
Przywróć ustawienia fabryczne, zresetuj ustawienia.
NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,
Oj chłopaki, tak się zbijać...
Przywracanie ustawień do wartości fabrycznych: przytrzymać jednocześnie przez dwie sekundy przyciski oznaczone zieloną kropką:
- przycisk powiększania zdjęcia (przy dolnym lewym rogu wyświetlacza)
- przycisk D-Lighting (po lewej stronie spustu migawki)
D7k, D80+MB;12-24/F4,70-200/F2.8,SB600,2xYN460II,3xRF602,A600+BH2,LP-FP200
może rasistowskie teksty troszkę się zagalopowałeś z tą mową nienawiści, są święta czas radości i luzu.pozdrawiam cię w pokoju!
Skontaktuj się z nami