Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie nikon co robić?!

    Dziecko mi coś poprzestawialo i nwm co robić. Powiedzcie jak to odwrocic;/

  2. #2

    Domyślnie

    Zacząć od przeczytania instrukcji.
    Pozdrawiam M@rcin
    Nikon D7000 + MB-D11 I N AF-S 18-300 G ED VR I N 50 1,8D I T SP 150-600 Di VC USD I
    I Lowepro Flipside 400 AW I Olympus mju Tough 6020 I

  3. #3

    Domyślnie

    Ale o co chodzi? Pytanie też dziecko napisało?
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  4. #4

    Domyślnie

    Poprosić dziecko by powróciło do poprzednich ustawień

  5. #5

    Domyślnie

    A jaki to aparat? Proponuję sprzedać za połowę ceny jako uszkodzony.
    pozdrawiam
    Tomek

  6. #6

    Domyślnie

    dać w pupę dziecku albo oddać dziecku aparat zrobi lepszy użytek .

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jaroo1 Zobacz posta
    dać w pupę dziecku
    Takie teksty to "mowa nienawiści", chcesz żeby o tym szacownym forum mówiono, że jest faszystowskie?
    The name of the game is to fill the frame.

  8. #8
    Gaduła Awatar zgera
    Dołączył
    06 2011
    Miasto
    Siedliska, Podkarpacie
    Posty
    3 112

    Domyślnie

    Przywróć ustawienia fabryczne, zresetuj ustawienia.
    NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,

  9. #9
    Rozmowny Awatar andrstac
    Dołączył
    01 2009
    Miasto
    Przededworze/Chmielnik/Kielce
    Posty
    472

    Domyślnie

    Oj chłopaki, tak się zbijać...

    Przywracanie ustawień do wartości fabrycznych: przytrzymać jednocześnie przez dwie sekundy przyciski oznaczone zieloną kropką:
    - przycisk powiększania zdjęcia (przy dolnym lewym rogu wyświetlacza)
    - przycisk D-Lighting (po lewej stronie spustu migawki)
    D7k, D80+MB;12-24/F4,70-200/F2.8,SB600,2xYN460II,3xRF602,A600+BH2,LP-FP200

  10. #10

    Domyślnie

    może rasistowskie teksty troszkę się zagalopowałeś z tą mową nienawiści, są święta czas radości i luzu.pozdrawiam cię w pokoju!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •