Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: mam romans

  1. #1

    Domyślnie mam romans

    jak wyżej: niesiony chęcią dotknięcia małego obrazka na cyfrze, zakupiłem najtańsze(?) pełnoklatkowe body na rynku.
    Mam d100 i d200 (fociłem też sporo d300 i mniej d5100) a do tego cały zestaw szkieł i innych klamotów. Próbowałem ostatnio robić zdjęcia na aukcje i po prostu... zwątpiłem. Potem obejrzałem foty z zestawu C5d+50 1.8 które zrobiłem no i jest różnica na plus bezsprzecznie, choć na minus wszystko inne. Ale mnie to gryzie...
    dwasto i emce U-piter

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kazak Zobacz posta
    jak wyżej: niesiony chęcią dotknięcia małego obrazka na cyfrze, zakupiłem najtańsze(?) pełnoklatkowe body na rynku.
    Mam d100 i d200 (fociłem też sporo d300 i mniej d5100) a do tego cały zestaw szkieł i innych klamotów. Próbowałem ostatnio robić zdjęcia na aukcje i po prostu... zwątpiłem. Potem obejrzałem foty z zestawu C5d+50 1.8 które zrobiłem no i jest różnica na plus bezsprzecznie, choć na minus wszystko inne. Ale mnie to gryzie...


    . . . . . . . . . ale o sooooo chodziii ?

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Antonioo Zobacz posta
    . . . . . . . . . ale o sooooo chodziii ?
    +1, bo też nie czaję bazy.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GonzoG Zobacz posta
    +1, bo też nie czaję bazy.
    Okres mamy wielkopostny, to i gorzkie żale (w kwestiach mocno ogólnych też) są na miejscu(?)

  5. #5

    Domyślnie

    generalnie o przesiadkę na firmę pod znakiem C. I nie chodzi tu o firmę.... tylko o FX. Co jednak wiąże się z wyprzedażą, a tu sentymenty górę biorą. Czy jaśniej jest?

    Cytat Zamieszczone przez zako Zobacz posta
    Okres mamy wielkopostny, to i gorzkie żale (w kwestiach mocno ogólnych też) są na miejscu(?)
    tu nie tylko chodzi o żale, ale pokutę i zadość uczynienie
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 11-04-2014 o 15:06 Powód: łączenie postów
    dwasto i emce U-piter

  6. #6

    Domyślnie

    Jak znam życie, jeden kolega doradzi Ci pozostanie w systemie, drugi przejście do Canona, a Ty - jak nasz premier (przynajmniej wg Nelli) - nadal będziesz stał w rozkroku...

  7. #7

    Domyślnie

    Sprzedaj wszystko, kup owce i jedź w góry.
    Pozdr
    było żółto i czerwono
    był też FUJI, ale wykończyła go czerwona zaraza
    fotografie Stankiewicz Tomasz

  8. #8

    Domyślnie

    I to jest bardzo dobra koncepcja.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kazak Zobacz posta
    no i jest różnica na plus bezsprzecznie, choć na minus wszystko inne.
    No, to dość zawiłe jest jak dla mnie...

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    No, to dość zawiłe jest jak dla mnie...
    przesiadłeś się z DX o ile mnie pamięć x postów do tyłu nie myli?
    dwasto i emce U-piter

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •