Witam otóż rodzice chcą mi na urodziny kupić statywjednak nie dadzą mi dużo pieniędzy na niego max 250zł (więcej nie chcę wydać) i zastanawiam się między kilkoma statywami:
1. http://digishots.pl/statywy/statyw-d...owa-172cm.html
2. http://www.cyfrowe.pl/aparaty/triopo-c-158-statyw-.html + http://fsfoto.pl/product_info.php/in...ca-WF-593.html
3. http://www.cyfrowe.pl/aparaty/triopo...2-statyw-.html
który będzie najlepszy będzie służyć do krajobrazu, architektury, czasem ludzi
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami