tak chodzi o bufor, temat opisywany na forum. Aparat się zatyka po 6 zdjęciach (+czas na zapis czyli powrót do "żywych").
trzeba strzelać max 3-4 zdjęcia i mieć szybką kartę. Ja mam SD 95mb/s i jest lepiej ale nie jakoś rewelacyjnie.
Szukaj
tak chodzi o bufor, temat opisywany na forum. Aparat się zatyka po 6 zdjęciach (+czas na zapis czyli powrót do "żywych").
trzeba strzelać max 3-4 zdjęcia i mieć szybką kartę. Ja mam SD 95mb/s i jest lepiej ale nie jakoś rewelacyjnie.
Z8 | S 24 1.4 ART | 35+50+135 1.8 S | FTZ II | SB700
Było D90 | D7100 | 2 x D750 | Z6 II
a LV jak u Ciebie dziala? bo u mnie kiepsko po wylaczeniu podgladu zdjec nieco lepiej ale dopiero robienie samych jpgow w znaczacy sposob przyspiesza fotografowanie w LV, tak jak pisalem w tamtym temacie przez wizjer nie ma problemow
D700 + D610 + D7100 + Pixel Vertax MB-D14/MB-D15, + dużo szkieł http://1drv.ms/QpEswo
chodzi o to ze u mnie robienie zdjec w LV jest bardzo mulowate zrobie zdjecie i musze czekac z 2 sekundy zebym mogl zrobic nastepne, przez wizjer moge robic jedno zdjecie za drugim bez czekania
D700 + D610 + D7100 + Pixel Vertax MB-D14/MB-D15, + dużo szkieł http://1drv.ms/QpEswo
u mnie to trwa ok 2-2,5sek zanim zrobie kolejne zdjecie w LV generalnie tego trybu nie uzywam ale z Falconem 85 przydaje sie bo przez wizjer to same pudla mam![]()
D700 + D610 + D7100 + Pixel Vertax MB-D14/MB-D15, + dużo szkieł http://1drv.ms/QpEswo
A przy jpgach też się po 6 fotkach zatyka?czy tu już się da więcej strzelić?
W moim przypadku seria 5-6 rawow 12 bit wystarczy
Kupiłem wczoraj, jestem zadowolony to jest przepaść po równanie mam z D90.
to podziel sie z tym tutaj:
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=244452
Nikon D3100 + S10-20 4-5.6 + S30mm 1.4 DC HSM ART + N35mm 1.8G + S17-50 2.8 HSM OS + T70-300 VC USD 4-5.6 + Metz 50 AF-1
Skontaktuj się z nami