Close

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 69

Wątek: D7000 vs. D7100

  1. #11

    Domyślnie

    tak chodzi o bufor, temat opisywany na forum. Aparat się zatyka po 6 zdjęciach (+czas na zapis czyli powrót do "żywych").
    trzeba strzelać max 3-4 zdjęcia i mieć szybką kartę. Ja mam SD 95mb/s i jest lepiej ale nie jakoś rewelacyjnie.
    Z8 | S 24 1.4 ART | 35+50+135 1.8 S | FTZ II | SB700
    Było D90 | D7100 | 2 x D750 | Z6 II

  2. #12

    Domyślnie

    a LV jak u Ciebie dziala? bo u mnie kiepsko po wylaczeniu podgladu zdjec nieco lepiej ale dopiero robienie samych jpgow w znaczacy sposob przyspiesza fotografowanie w LV, tak jak pisalem w tamtym temacie przez wizjer nie ma problemow
    D700 + D610 + D7100 + Pixel Vertax MB-D14/MB-D15, + dużo szkieł http://1drv.ms/QpEswo

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adrianek32 Zobacz posta
    a LV jak u Ciebie dziala? bo u mnie kiepsko po wylaczeniu podgladu zdjec nieco lepiej ale dopiero robienie samych jpgow w znaczacy sposob przyspiesza fotografowanie w LV, tak jak pisalem w tamtym temacie przez wizjer nie ma problemow
    zmęczony jestem, nie rozumiem o co Ci chodzi :/
    LV działa normalnie. Ostatnio robiłem produktowe ze statywu przy pomocy LV i wszystko pięknie.
    Z8 | S 24 1.4 ART | 35+50+135 1.8 S | FTZ II | SB700
    Było D90 | D7100 | 2 x D750 | Z6 II

  4. #14

    Domyślnie

    chodzi o to ze u mnie robienie zdjec w LV jest bardzo mulowate zrobie zdjecie i musze czekac z 2 sekundy zebym mogl zrobic nastepne, przez wizjer moge robic jedno zdjecie za drugim bez czekania
    D700 + D610 + D7100 + Pixel Vertax MB-D14/MB-D15, + dużo szkieł http://1drv.ms/QpEswo

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adrianek32 Zobacz posta
    chodzi o to ze u mnie robienie zdjec w LV jest bardzo mulowate zrobie zdjecie i musze czekac z 2 sekundy zebym mogl zrobic nastepne, przez wizjer moge robic jedno zdjecie za drugim bez czekania
    no teraz to nie pamiętam, ale lustro musi "odbić" i znowu wrócić do LV nie wiem...
    Z8 | S 24 1.4 ART | 35+50+135 1.8 S | FTZ II | SB700
    Było D90 | D7100 | 2 x D750 | Z6 II

  6. #16

    Domyślnie

    u mnie to trwa ok 2-2,5sek zanim zrobie kolejne zdjecie w LV generalnie tego trybu nie uzywam ale z Falconem 85 przydaje sie bo przez wizjer to same pudla mam
    D700 + D610 + D7100 + Pixel Vertax MB-D14/MB-D15, + dużo szkieł http://1drv.ms/QpEswo

  7. #17

    Domyślnie

    A przy jpgach też się po 6 fotkach zatyka?czy tu już się da więcej strzelić?

  8. #18

    Domyślnie

    W moim przypadku seria 5-6 rawow 12 bit wystarczy

  9. #19

    Domyślnie

    Kupiłem wczoraj, jestem zadowolony to jest przepaść po równanie mam z D90.

  10. #20
    Nikon D3100 + S10-20 4-5.6 + S30mm 1.4 DC HSM ART + N35mm 1.8G + S17-50 2.8 HSM OS + T70-300 VC USD 4-5.6 + Metz 50 AF-1

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •