A więc macie pod ręką nikkory 14-24 i 20-35 i jedziecie do Szanghaju i Pekinu. Co wybieracie? Tylko nie piszcie że oba, nie ma takiej opcjiJa szczerze mówiąc nie wiem który szeroki kąt wybrać, oba maja zalety i wady. Przekonacie mnie do któregoś z nich? Dodatkowo do dyspozycji jeszcze 35f2, 50 f1.8, 85f1.8. Pucha to d700(z gripem lub bez). Kusi 14-24 ale latanie z tym bydlakiem cały dzień to męczarnia.
Jaki byłby Wasz optymalny zestaw (musi się zmieścić do kata dr465) ??
Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami