A czy w oryginalnym zestawie jest taki kabel ? Czyli muszę dokupić taki jak mi pokazałeś wcześniej.
Szukaj
W zestawie jest tylko jeden kabel do aparatu, tak więc trzeba zawsze wybrać odpowiedni zestaw.
Aby móc wyzwalać aparat, niestety musisz dokupić sobie kabel.
Jest tylko jedno "ale". Nie zawsze wszystkie kable są ze sobą zgodne.
O ile wtyczka do aparatu zawsze będzie ok, to na wtyku do wyzwalacza mogą być obrócone styki.
Ostatnio edytowane przez GonzoG ; 19-01-2014 o 20:22
Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
Nikon D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1
Oki już rozumiem. Czyli takie coś http://www.fotoamigo.pl/dodatkowy-ka...700-p-520.html
Ja miałem go w komplecie tylko teraz nie wiem przy którym, kupowałem najpierw zestaw nadajnik, odbiornik i tam prawdopodobnie był.
Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
Nikon D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1
Nie mam żadnego oznaczenia albo nie umiem odczytać gdzie to jest napisane. Mam tylko z tyłu opis na oryginalnym pudełku wypisane kompatybilne aparaty.
Szukam na allegro ale nie ma w sprzedaży kabla. Znalazłem w cyfrowych po 19 zeta muszę sobie zamówić.
Spiralny kabel N8 ale co jest z drugiej strony to nie pisza, bez sensu, Tobie potrzeba 2,5mm i N8 dla Nikon
Ja nie rozumiem, masz taki kabel i na pudelku od kabla jest napisane ze do d700, z reszta nieważne jak zamówiłeś to oki
Skontaktuj się z nami