Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 037

    Domyślnie

    A czy w oryginalnym zestawie jest taki kabel ? Czyli muszę dokupić taki jak mi pokazałeś wcześniej.

  2. #12

    Domyślnie

    W zestawie jest tylko jeden kabel do aparatu, tak więc trzeba zawsze wybrać odpowiedni zestaw.
    Aby móc wyzwalać aparat, niestety musisz dokupić sobie kabel.

    Jest tylko jedno "ale". Nie zawsze wszystkie kable są ze sobą zgodne.
    O ile wtyczka do aparatu zawsze będzie ok, to na wtyku do wyzwalacza mogą być obrócone styki.
    Ostatnio edytowane przez GonzoG ; 19-01-2014 o 20:22
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  3. #13
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 037

    Domyślnie

    Oki już rozumiem. Czyli takie coś http://www.fotoamigo.pl/dodatkowy-ka...700-p-520.html

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Oki już rozumiem. Czyli takie coś http://www.fotoamigo.pl/dodatkowy-ka...700-p-520.html
    Jak napisali, że do Strato i D700 - to powinien działać.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  5. #15

    Domyślnie

    Ja miałem go w komplecie tylko teraz nie wiem przy którym, kupowałem najpierw zestaw nadajnik, odbiornik i tam prawdopodobnie był.

  6. #16
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 037

    Domyślnie

    Kurcze ale patrze na pudełko i sa wymienione modele aparatów i jest wpisany D700 i nie wiem po czym poznać do jakich to jest modeli.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Kurcze ale patrze na pudełko i sa wymienione modele aparatów i jest wpisany D700 i nie wiem po czym poznać do jakich to jest modeli.
    A jakie masz oznaczenia kabla na pudełku ??
    Do D700 powinno być dodatkowe oznaczenie "N8".

    Bo nie pamiętam, ale któryś z producentów miał całą listę aparatów, do których były kable.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  8. #18
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 037

    Domyślnie

    Nie mam żadnego oznaczenia albo nie umiem odczytać gdzie to jest napisane. Mam tylko z tyłu opis na oryginalnym pudełku wypisane kompatybilne aparaty.

    Szukam na allegro ale nie ma w sprzedaży kabla. Znalazłem w cyfrowych po 19 zeta muszę sobie zamówić.
    Ostatnio edytowane przez manfred ; 19-01-2014 o 20:49

  9. #19

    Domyślnie

    Spiralny kabel N8 ale co jest z drugiej strony to nie pisza, bez sensu, Tobie potrzeba 2,5mm i N8 dla Nikon

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Nie mam żadnego oznaczenia albo nie umiem odczytać gdzie to jest napisane. Mam tylko z tyłu opis na oryginalnym pudełku wypisane kompatybilne aparaty.

    Szukam na allegro ale nie ma w sprzedaży kabla. Znalazłem w cyfrowych po 19 zeta muszę sobie zamówić.
    Ja nie rozumiem, masz taki kabel i na pudelku od kabla jest napisane ze do d700, z reszta nieważne jak zamówiłeś to oki

  10. #20
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 037

    Domyślnie

    Nie mam kabla i nie pomyślałem że może go nie być w zestawie. Koleś mi pisał że podłączył D700 teraz wiem że mnie okłamał. Dlatego próbowałem ten kabel co mam w zestawie podłączyć do górnego gniazda. Ale dzięki rozmowie wiem że nie miałem kabla i muszę go dokupić.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •