Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
Nie mam kabla i nie pomyślałem że może go nie być w zestawie. Koleś mi pisał że podłączył D700 teraz wiem że mnie okłamał. Dlatego próbowałem ten kabel co mam w zestawie podłączyć do górnego gniazda. Ale dzięki rozmowie wiem że nie miałem kabla i muszę go dokupić.
Teraz czaje