To prawda, plan można mieć, a na miejscu się okaże, czy da się cokolwiek z tego planu zrealizować.
Plan jest o tyle potrzebny w tym przypadku, że warto sobie zaplanować co się chce zobaczyć, w czasie wyjazdu znaleźć kogoś, kto chce również zobaczyć te same miejsca, i jeśli okaże się, że będzie można, to razem się tam udać. W pojedynkę chodzić po Prypeci odradzam, najlepsze są 3-4 osobowe grupy, wszyscy pilnują siebie nawzajem. Przynajmniej ja tak robiłem, i inni również, przy wyjazdach ze Strefą, że dobieraliśmy pod kątem miejsc, które chcemy zobaczyć, i to było podstawowe kryterium![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami