Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Czarnobyl

  1. #1

    Domyślnie Czarnobyl

    Cześć!
    Wybieram się w najbliższych dniach do Czarnobyla. Z aparatem oczywiście
    Macie może jakieś wskazówki gdzie iść, na co zwrócić uwagę, czym się zainteresować?
    Nikon D90

  2. #2

    Domyślnie

    Wrażenie robią opuszczone blokowiska i szkoła opuszczana w pośpiechu przez dzieci.
    Pozdrawiam M@rcin
    Nikon D7000 + MB-D11 I N AF-S 18-300 G ED VR I N 50 1,8D I T SP 150-600 Di VC USD I
    I Lowepro Flipside 400 AW I Olympus mju Tough 6020 I

  3. #3

    Domyślnie

    Jedziesz na własną rękę czy ze Strefą, bądź Bispolem?
    FX/DX/CX/www

  4. #4

    Domyślnie

    Jadę z Bispolem
    Nikon D90

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adamtkd Zobacz posta
    Jadę z Bispolem
    To bedziesz mógł się poruszać jedynie tam, gdzie Cię zawiozą, i tam, gdzie pozwoli na to przewodnik. Na miejscu będziesz chłonął wszystko duszą i aparatem. Tego nie da się opowiedzieć, wytłumaczyć. Jak staniesz na "strefowej" ziemi, zrozumiesz o czym napisałem.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  6. #6

    Domyślnie

    Dokładnie, tego się nawet nie da opowiedzieć najlepszymi zdjęciami.
    Jak Wam się uda to oczywiście obok obowiązkowej Prypeci polecam Buriakiwkę (składowisko sprzętu) i stare barki na rzece.
    No i "Oko Moskwy" ale nie wiem jak tam teraz z dostępnością.
    pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei

  7. #7

    Domyślnie

    Barek już nie ma - już wiosną obiegłego roku je rozmontowywali, a pod Oko Moskwy nawet Strefa nie jeździ już, a co dopiero Bispol.
    Bispol nie jeździ też chyba do Burakiwki, chyba, że się mylę.
    Ogólnie powiem tak: zazdroszczę wyjazdu, chętnie pojechałbym trzeci raz, ale współczuję Bispolu
    Nie wiem jak to będzie wyglądać na miejscu z nimi, ale będzie na pewno mało czasu i nie za wiele możliwości.
    Ja polecam przedszkole "Kiwaczek", Fujijama też byłaby obowiązkowa, żeby zrobić panoramę Prypeci, szkoła muzyczna, o ile się nie zawaliły stropy już (w ubiegłym roku już było ryzykownie), ma na sali koncertowej fortepian (klasyk). Basen, ale tam trzeba uważać na sali gimnastycznej, bo już 2 lata temu ledwo zipała podłoga. Dorzucić można technikum i klinikę dziecięcą. Na szpital nie starczy Ci czasu.
    Ostatnio edytowane przez gryson ; 06-11-2013 o 22:53
    FX/DX/CX/www

  8. #8

    Domyślnie

    Dzięki wielkie za odpowiedź, zrobię listę i zobaczymy na co mi starczy czasu
    Nikon D90

  9. #9

    Domyślnie

    Nie rób żadnych list, bo to Ci się nie sprawdzi. Zobaczysz tylko to, na co pozwolą Ci opiekunowie z BisPolu i przewodnicy ze strefy. Tu nie ma mowy, że sobie samemu zaplanujesz zwiedzanie.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  10. #10

    Domyślnie

    No battle plan ever survives contact with the enemy
    Może, akurat nie chodzi tutaj o uber-nuclear-zombie z zony, ale...
    Robienie planu może być bezsensowne, ale lepiej być przygotowanym i mieć listę opcji, wiedzieć czym się jest zainteresowanym. Moim zdaniem elementem rozpoznania sytuacji jest rozpisanie sobie możliwych ewentualności i ważnych informacji, więc lista jak najbardziej powinna mieć prawo bytu.

    I czekamy na zdjęcia
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 22-11-2013 o 10:11 Powód: int.
    d70s + N18-70 + N55-200

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •