Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: Fhr

  1. #1

    Domyślnie Fhr

    Powiedzcie mi czy FHR to powazy facet czy ma jakies kompleksy na swoim punkcie?

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez flashmen Zobacz posta
    Powiedzcie mi czy FHR to powazy facet czy ma jakies kompleksy na swoim punkcie?
    A o co chodzi?
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  3. #3
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Ide po popcorn!

  4. #4

    Domyślnie

    pewnie większośc napisze, ze poważny a jak jest naprawde to nikt nie wie. Standardowo prawda będzie leżeć pośrodku.
    EDIT:
    Popcorn koniecznie - też se poczytam bo na bank będzie nieźle
    Się zacznie wygarnianie hehehehe

  5. #5

    Domyślnie

    Pamiętajcie, że w Internecie nie każdy jest tym, za kogo się podaje

  6. #6

    Domyślnie

    czyli że FHR jest kobieta i nie ma sikawki ?
    pewnie zaraz się tu rozpęta burza z powodu moderatorskiej nadgorliwości i tyle. Każdy ma hobby jakie ma - jeden robi foty, inny liczy pixele a jeszcze inny wylewa żale na forum. Każdy orze jak może i skoro kogoś to podnieca to nie zabierajmy im przyjemności
    Zamknąłbym to juz i niech się kopia przez PW.

  7. #7

    Domyślnie

    Kopernik też była kobietą!

  8. #8

    Domyślnie

    Przy PW on jest nieugiety ale tu trzeba chyba w pysk dac.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez flashmen Zobacz posta
    Przy PW on jest nieugiety ale tu trzeba chyba w pysk dac.
    no na pewno nie mozna olać - bo On to lubi (z racji zawodu)

  10. #10

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •