Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Fhr

  1. #21

    Domyślnie

    Hahaha, tylko czekam aż bany polecą
    Swoją drogą, mnie też kiedyś kolega FHR wyprowadził z równowagi :P

  2. #22

    Domyślnie

    Może ponegocjuj, zaproponuj wstawienie innego zdjęcia przedstawiającego tę lampę (skoro już znasz nazwę), tak aby inni czytający widzieli, czego dotyczy pytanie?
    D7000 D40 | S 10-20/4.0-5.6 | N 18-105VR | N 35/1.8 | N AF 80-400VR | SB-400 SB-600 | Moje the best fotki.

  3. #23

    Domyślnie

    A jest problem z usunięciem wątku/postu/zdjęcia na prośbę autora/wstawiającego? Wietrzę jakąś złośliwość. Usuńcie chłopu to, o co prosi i po krzyku.
    P.S. Lampa bardzo droga.
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  4. #24
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Ja piernicze... Naprawde chodzi tylko o skasowanie tematu? Nie robcie wsi...

    PS. Forum od dawna idzie w jakas dziwna strone i nie jest to wina zwyklych uzytkownikow...

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez flashmen Zobacz posta
    Powiedzcie mi czy FHR to powazy facet czy ma jakies kompleksy na swoim punkcie?
    1. Wstawiasz nie swoje zdjęcie, nie racząc nawet podać źródła.
    2. Na publicznym forum zakładasz prowokacyjny wątek i jadąc okrakiem po brzytwie oskarżasz kogoś półsłówkami, nie wysilając się wyjaśnić w pierwszym poście co i jak.
    3. Ostateczna decyzja (przeczytaj regulamin) zależy zawsze od moderatora, jeśli FHR uznał, że wątku nie usunie, to nie usunie.

    Wątek zamykam, Twój wątek jest usunięty, temat jest wyczerpany.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •