Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37
  1. #21

    Domyślnie

    To ani nie chodzi o to czym zrobione, ani przez kogo... Chodzi o to, żeby taki fotoreportaż miał coś do przekazania lub pokazania...
    A ten w zupełności nic nie pokazuje... tu rozmyte zdjęcie z lampkami szampana, tam gdzieś jakieś nogi pod stołem, jakieś zdjęcie z zajęć...

    Przyznam szczerze, że jak mi się nudziło na kursie w UP to też bawiłem się aparatem w telefonie... ale zdjęcia były jakoś lepsze i na 100% bym z nich mógł złożyć jakąś historię... a nie parę zamazanych kadrów bez ładu i składu...
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  2. #22

    Domyślnie

    A może wybrali właśnie te najlepsze, bo inne były jeszcze gorsze.
    Jacek

  3. #23

  4. #24

    Domyślnie

    dzieki uprzejmosci jednego z forumowiczow chyba znalazlem najprostsze z mozliwych wytluamaczenie wyboru zdjec:
    Chyba znalazlem bardzo proste wytlumaczenie wczorajszego kuriozum ze zdjeciami z konkursu NG

    GRAND PRIX I PIERWSZE MIEJSCE W KATEGORII FOTOREPORTAŻ
    ARKADIUSZ KUBISIAK „MIJAJĄC CIENIE”
    cytat ze strony domowej autora:
    "Arkadiusz Kubisiak – CV EDUCATION 2012 – 2013 Tomasz Tomaszewski’s Private Academy of Photography in Konstancin Jeziorna"

    WYRÓŻNIENIE: MIKOŁAJ NOWACKI „GRY WOJENNE BAŁTYK”
    WYRÓŻNIENIE: MIKOŁAJ NOWACKI „MANHATTAN, NEW YORK”

    i znow strona internetowa:
    "Nowacki participated in several workshops with National Geographic photographer Tomasz Tomaszewski since 2006."
    "Nowacki's photographs have been published in Polish editions of National Geographic, National Geographic Traveler""

    wnioski chyba mozna wyciagnac samemu
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    dzieki uprzejmosci jednego z forumowiczow chyba znalazlem najprostsze z mozliwych wytluamaczenie wyboru zdjec:
    Chyba znalazlem bardzo proste wytlumaczenie wczorajszego kuriozum ze zdjeciami z konkursu NG

    GRAND PRIX I PIERWSZE MIEJSCE W KATEGORII FOTOREPORTAŻ
    ARKADIUSZ KUBISIAK „MIJAJĄC CIENIE”
    cytat ze strony domowej autora:
    "Arkadiusz Kubisiak – CV EDUCATION 2012 – 2013 Tomasz Tomaszewski’s Private Academy of Photography in Konstancin Jeziorna"

    WYRÓŻNIENIE: MIKOŁAJ NOWACKI „GRY WOJENNE BAŁTYK”
    WYRÓŻNIENIE: MIKOŁAJ NOWACKI „MANHATTAN, NEW YORK”

    i znow strona internetowa:
    "Nowacki participated in several workshops with National Geographic photographer Tomasz Tomaszewski since 2006."
    "Nowacki's photographs have been published in Polish editions of National Geographic, National Geographic Traveler""

    wnioski chyba mozna wyciagnac samemu
    Ot i Polska właśnie.

    Pamiętacie "kolorowego" kolegę U-Boota??
    Jego prace były mocno "kontrowersyjne" i krytykowane powszechnie, mimo, że kolega dorabiał do nich "interesujące i zawiłe" ideologię.
    Teraz patrząc na te gnity z NG stwierdzam, że prace U-Boota ocierały się wręcz o ideał
    nic...

  6. #26

    Domyślnie

    Wlasnie U-Boot by tu sporo zwojowal, pod jednym warunkiem - kurs u Tomaszewskiego.
    A to co seilor wygrzebal w czelusciach internetu wyjasnia wszystko, zaplacili za kursy to trzeba docenic i pokazac jak dobry nauczyciel to jest a Tomaszewski jest chyba u nich na etacie

    Rok temu bralem udzial w konkursie National Geographic Traveler UK - Photographer of the year 2011, udalo mi sie zajac drugie miejsce w krajobrazie, fajne uczucie a jeszcze fajniejsze jak widzialem z jakimi zdjeciami przyszlo mi konkurowac, to co tutaj widze jest trudne do zaakceptowania moim malym mozgiem.
    Ostatnio edytowane przez Greg77 ; 27-09-2013 o 11:37

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    dzieki uprzejmosci jednego z forumowiczow chyba znalazlem najprostsze z mozliwych wytluamaczenie wyboru zdjec:
    Chyba znalazlem bardzo proste wytlumaczenie wczorajszego kuriozum ze zdjeciami z konkursu NG

    GRAND PRIX I PIERWSZE MIEJSCE W KATEGORII FOTOREPORTAŻ
    ARKADIUSZ KUBISIAK „MIJAJĄC CIENIE”
    cytat ze strony domowej autora:
    "Arkadiusz Kubisiak – CV EDUCATION 2012 – 2013 Tomasz Tomaszewski’s Private Academy of Photography in Konstancin Jeziorna"

    WYRÓŻNIENIE: MIKOŁAJ NOWACKI „GRY WOJENNE BAŁTYK”
    WYRÓŻNIENIE: MIKOŁAJ NOWACKI „MANHATTAN, NEW YORK”

    i znow strona internetowa:
    "Nowacki participated in several workshops with National Geographic photographer Tomasz Tomaszewski since 2006."
    "Nowacki's photographs have been published in Polish editions of National Geographic, National Geographic Traveler""

    wnioski chyba mozna wyciagnac samemu

    Mocne. Przydało by się to rozpropagować szerszej publiczności.

  8. #28

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    to co tutaj widze jest trudne do zaakceptowania moim malym mozgiem.
    Bo Tobie się na wyspie w d***e poprzewracało od tego dobrobytu.
    Ostatnio edytowane przez !AGresT ; 27-09-2013 o 14:16
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Bo Tobie się na wyspie w d***e poprzewracało od tego dobrobytu.
    A konkretniej, bo chyba nie rozumiem sarkazmu?
    Chodzi mi o to, ze w tamtym "malym" konkursie zdjecia byly na wysokim poziomie, tutaj jest kilka fajnych,a le te ktore sa glownym tematem watku sa tragiczne.

    Kajak, zaba, facet w deszczu sa bardzo dobre i mi sie podobaja, ale na ten przyklad zdjecie drogi mlecznej to papka jakas i to wygrywa konkurs?
    Ostatnio edytowane przez Greg77 ; 27-09-2013 o 14:28

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •