Close

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 56

Wątek: d300

  1. #31
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2007
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    15

    Domyślnie

    night_84 Ty chyba sam sie ze swoim indywidualizmem co do wymagań nie możesz dogadać

    Jak juz JK powiedzial. Nie narzekaj tylko jak sie nie podoba to zmieniaj system i RÓB foty a nie tylko biadolisz. Otwierajac kazdy post w ktorym Ty zabierasz glos wiadomo co sie swieci. Marudzenie i nic wiecej

    I jak juz tak porownojesz cene 7k za 5D to znajdz tez tak "niski" odpowiednik u Nikona bo troche brak obiektywizmu w tym

  2. #32

    Domyślnie

    a tak z czystej ciekawości gdzie można kupić 5D za 7 tys i to z fakturą?
    pozdrawiam Piotr


  3. #33
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2007
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    15

    Domyślnie

    No wlasnie

  4. #34

    Domyślnie

    http://www.allegro.pl/item199622048_...ez_580zl_.html
    czyli 7700 - 580 = 7120... czyli prawie 7k
    D80 + MB-D80 | T [17-50, 28-75] F2.8 | N 70-200 F2.8 | SB-600i800 | DigiMate III... i inne pierdółki

  5. #35

    Domyślnie

    ale biadolicie, mam chwilowe zalamanie a tu zamiast pocieszyc ehh...
    ide na plenerek) niestety w domu mam tylko d2h..;P
    Nie robię nic za darmo i proszę nie proś mnie o to. Za darmo pracują podobno niektórzy fotografowie.
    autor=posiadacz praw autorskich=właściciel zdjęcia, jeżeli sam możesz sprzedać zdjęcie jesteś jego autorem, w każdym innym przypadku nie.

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez njght_84 Zobacz posta
    ale biadolicie, mam chwilowe zalamanie a tu zamiast pocieszyc ehh...
    ide na plenerek) niestety w domu mam tylko d2h..;P
    Moja mama jest psychologiem a ze jest z Krakowa to da ci jakąś promocyjna cenę i pomoże, bo widzę, że masz dość duże problemy z sobą.

  7. #37

    Domyślnie

    na moje zapytania o fakturę do sprzedawców z tak niskimi cenami, albo jest milczenie albo odmowna odpowiedź, do tego akurat nie pisałem
    pozdrawiam Piotr


  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez njght_84 Zobacz posta
    ale biadolicie, mam chwilowe zalamanie a tu zamiast pocieszyc ehh...
    ide na plenerek) niestety w domu mam tylko d2h..;P
    Jest rozwiązanie... Mam D70 które ma a liczniku chyba tyle ile to D2h jak je kupowałeś. Zamieńmy się ! Dorzucę jeszcze dodatkowy (nowy) akumulator, szybką kartę CF 2GB 120x i sigmę EF-500 DG-super z dyfuzorami. Pozbędziesz się tego badziewia D2h i oboje będziemy szczęśliwi. Co Ty na to ?
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    pozdrawiam
    Paweł

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez andre84 Zobacz posta
    Jest już prototyp D3x Nie było jeszcze oficjalnej prezentacji ale w Kanadzie jeden skośnooki gość już tym super sprzętem robi foty.
    http://www.pbase.com/nrg_alpha/d3x
    ...i właśnie dzięki takim przykładom radosnej twórczości widać, za co Nikon płaci tyle kasy Giorgetto Giugaro...

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pooley Zobacz posta
    http://www.allegro.pl/item199622048_...ez_580zl_.html
    czyli 7700 - 580 = 7120... czyli prawie 7k
    Ale bez faktury

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •