Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: d7000

  1. #1

    Domyślnie d7000

    Witam kolegów mam pytanie odnośnie d7000 czy należy się na dzień dzisiejszy obawiać zakupu (nowy), czy problemy typu olej na matrycy czy wadliwa praca af to były problemy tylko początku produkcji, na chwilę obecną posiadam d90 ale nie jestem do końca zadowolony z jakości obrazka, ten z d7000 zdecydowanie bardziej mi się podoba więc mam dylemat, wiem że jest jeszcze d7100. ale zadrogi jak na moje możliwości

  2. #2

    Domyślnie

    Nie, problemy nie zostały załatwione, kupno to loteria, albo trafisz dobry, albo zaprzyjaźnij się z serwisem
    (tak nawiasem nie wolno już źle pisać o tym modelu - takie wątki są ubijane)
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  3. #3

    Domyślnie

    z serwisem to ją się wolę nie zaprzyjaźnić, pozatym oni i tak chyba nas nie lubią ,bynajmniej tak nas traktują. Dzięki za. odpowiedź

  4. #4

    Domyślnie

    Uwaga temat autofokusa D7000 i serwisu do życi znów powraca.
    Na poważnie, D7000 (sam go używam) to świetny aparat, ale jak masz D90 to przesiadka na D7100 ma większy sens. Lepiej poczekać trochę i dozbierać, cena też pewnie z czasem spadnie. Chyba, że twój D90 przestał nagle robić zdjęcia

  5. #5

    Domyślnie

    Moim zdaniem różnica w jakości zdjęcia jest zbyt mała, ja bym pozostał na razie przy D90.

  6. #6

    Domyślnie

    Najlepiej dozbieraj na d600.
    Tak jak ja
    W takim tempie to chyba jeszcze z rok mi to zajmie albo dłużej.
    Ciągle są ważniejsze wydatki.
    Teraz drugie auto.
    Potem pierwsze trzeba zmienić bo za stare itd
    A starczyło by tańsze kupić i juz by był d600.
    Ale żona tańszego nie chce i co zrobisz jak nic nie zrobisz
    No jest jedno rozwiązanie.
    Musiał by się d90 zepsuć
    Ostatnio edytowane przez RAF7705 ; 14-08-2013 o 23:29
    D600
    14,20,28x2,35,50,85,90,300,500
    28-75,70-210

  7. #7

    Domyślnie

    Ja kupiłam całkiem niedawno D7000. Dokładnie 4.07.13 i żadnych problemów do tej pory nie zauważyłam

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez reliable Zobacz posta
    Ja kupiłam całkiem niedawno D7000. Dokładnie 4.07.13 i żadnych problemów do tej pory nie zauważyłam
    A z jakim szkłem go używasz ? ja też problemu nie wdziałem, do czasu podpięcia 35mm f/1.8
    D7000 + N70-300VR + N35mm f/1.8

  9. #9

    Domyślnie

    Osobiście używałem d7000 ponad 2 lata ze szkłami 35 i 85 - ŻADNYCH PROBLEMÓW.
    Nowy właściciel również jest zadowolony

  10. #10

    Domyślnie

    Pozostał bym przy d90 jak dla mnie bardzo dobra ergonomia, górny wyświetlacz, bez którego nie wyobrażam sobie teraz fotek cykac ale jakość obrazka mogła by być troszkę lepsza, no i af w trudnych warunkach z ową 35 pozostawia trochę do życzenia

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •