Witam kolegów mam pytanie odnośnie d7000 czy należy się na dzień dzisiejszy obawiać zakupu (nowy), czy problemy typu olej na matrycy czy wadliwa praca af to były problemy tylko początku produkcji, na chwilę obecną posiadam d90 ale nie jestem do końca zadowolony z jakości obrazka, ten z d7000 zdecydowanie bardziej mi się podoba więc mam dylemat, wiem że jest jeszcze d7100. ale zadrogi jak na moje możliwości
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami