Headshot ważki to była taka próba z pierścieniami
CO do obiektywu - używam Sigmt 150 2.8 Macro OS.. więc daje mi to trochę więcej odejscia niz Nikkor czy Tamron... Poza tym siedze troche na łące, wiec i motyle potem jakos tak nie odlatują.
Szukaj
Headshot ważki to była taka próba z pierścieniami
CO do obiektywu - używam Sigmt 150 2.8 Macro OS.. więc daje mi to trochę więcej odejscia niz Nikkor czy Tamron... Poza tym siedze troche na łące, wiec i motyle potem jakos tak nie odlatują.
Nadszedl ten dzien kiedy opuscilem swiat elek i korpusow z logo C ... Powitalem korpus Nikona
Nikon 1800 (s)
Skontaktuj się z nami