Headshot ważki to była taka próba z pierścieniami

CO do obiektywu - używam Sigmt 150 2.8 Macro OS.. więc daje mi to trochę więcej odejscia niz Nikkor czy Tamron... Poza tym siedze troche na łące, wiec i motyle potem jakos tak nie odlatują.