Witajcie! Ostatnio znajomi fotografowie zakupili ten aparat/kamerę razem z obudową podwodną i strasznie im pozazdrościłam tego typu możliwości. Cena nie jest zabójcza, ale czy ktoś dlużej użytkował ten sprzet i mógłby coś więcej powiedzieć na temat jakości i czy warto, jak wygląda jakość nagrywania w porównaniu z lustrzankami itp. Byłabym wdzięczna za jakieś opinie.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami