Użytkownikiem D700 jestem od niedawna i powiedzcie mi proszę czy się mylę?. Nie można przyciskiem AF-ON albo Fn przełączać się pomiędzy trybami "manual" i "auto" focusa. Ale chodzi mi o takie działanie jak w aparatach innych firm, czyli naciśnięcie i puszczenie tryb "manualfocus" ponowne naciśniecie i puszczenie powrót do "autofocus"
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami