Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Co to za filtr?

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2012
    Miasto
    Kraków-Jorpeland
    Posty
    20

    Domyślnie Co to za filtr?

    Witam.
    Dziś zakupiłem obiektyw 35mm f 1.8 po okazyjnej cenie. Kupiony w Norwegii, zrobiono nim ok 10 zdjęć, amator ze słomianym zapałem, zreszta mniejsza o to.
    Mam pytanie, na obiektyw nakrecony był filtr polaryzacyjny i ni huhu nie moge znależc o nim żadnych info.
    Nazwa na filtrze to takie coś, Full hd 3D olux Night and Day CPL 52 mm Japan.
    Ma ktoś lub miał do czynienia z tym filtrem?
    Czy może sie nadać czy kosz?

    Dzieki za każde info i pozdrawiam
    Marcin
    Nikon D90 N 18-105 T 28-300 N 35 f1.8

  2. #2

    Domyślnie

    Skoro już go masz, to raczej Ty podziel się spostrzeżeniami. Zrób kilka fotek z filtrem i bez i porównaj. Sprawdź pracę pod światło itp.
    Z6III + N 14-30/4, N24-120/4, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8 + TC 1,4x, N 24-200, V 20/2.8, V 24/1.8, N 40/2.0, TT 75/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + N 24-70/2.8, N 50/1.8G.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5, Z6II

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2012
    Miasto
    Kraków-Jorpeland
    Posty
    20

    Domyślnie

    Co racja to racja, starość i wygoda coraz częściej wkradają się w życie.
    Porobie troszke zdjęć i podziele się informacjami.
    W maju bedzie okazja przetestować filterek w Grecji na rodos.
    Pozdrawiam
    Nikon D90 N 18-105 T 28-300 N 35 f1.8

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez badshaman Zobacz posta
    Co racja to racja, starość i wygoda coraz częściej wkradają się w życie.
    Porobie troszke zdjęć i podziele się informacjami.
    W maju bedzie okazja przetestować filterek w Grecji na rodos.
    Pozdrawiam
    O to fajnie. Wierzę, że wrzucisz jakieś fotki. Sam stoję przed wyborem filtra do swojej 35-tki i jestem tym tematem zainteresowany. W Grecji będziesz miał mnóstwo pięknego nieba więc zapewne fotki będą ciekawe z Twoim polarem.
    Nikon

  6. #6
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Andrzej1974 Zobacz posta
    O to fajnie. Wierzę, że wrzucisz jakieś fotki. Sam stoję przed wyborem filtra do swojej 35-tki i jestem tym tematem zainteresowany. W Grecji będziesz miał mnóstwo pięknego nieba więc zapewne fotki będą ciekawe z Twoim polarem.
    Możliwość zakupu dobrego polara za 6 funtów jest nierealna
    Odpisałem właśnie na twój wątek.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Art Erie Zobacz posta
    Możliwość zakupu dobrego polara za 6 funtów jest nierealna
    Nie patrzyłem na cenę tylko szybko na typ filtra...

    Cytat Zamieszczone przez Art Erie Zobacz posta
    Odpisałem właśnie na twój wątek.
    Dzięki
    Nikon

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •