Witam.
Dziś zakupiłem obiektyw 35mm f 1.8 po okazyjnej cenie. Kupiony w Norwegii, zrobiono nim ok 10 zdjęć, amator ze słomianym zapałem, zreszta mniejsza o to.
Mam pytanie, na obiektyw nakrecony był filtr polaryzacyjny i ni huhu nie moge znależc o nim żadnych info.
Nazwa na filtrze to takie coś, Full hd 3D olux Night and Day CPL 52 mm Japan.
Ma ktoś lub miał do czynienia z tym filtrem?
Czy może sie nadać czy kosz?
Dzieki za każde info i pozdrawiam
Marcin
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami