Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Torba..

  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar xmaniekx
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Zgierz/Łódź
    Posty
    182

    Domyślnie Torba..

    Witam..

    Od kilku dni szukam torby do mojej D70s + obiektywów no i oczywiscie całe akcesoria typu ladowarka itp.. Tak oto zwracam sie do was z pytaniem czy nie znacie jakiejs duzej torby do 150zł?

    Z góry dzieki za odpowiedz..

    Pozdrawiam

    PS. Oprocz obiektywów ze stopki chce aby w przyszlosci zmiescily sie jakies dwie inne małe stałki..
    D70s/F801/AF-S 18-70/50 1.8 MF/Mamiya Rb67 i narazie tyle wystarczy

  2. #2

    Domyślnie

    Luki kupil bardzo fajna torbe Mekko dal cos 200zl ale naprawde warto, torba jest bardzo pakowna i solidnie wykonana. Jesli bedziesz chcial cos wiecej wiedziec to napisz do niego na pw.
    W życiu piękne są tylko chwile.......

  3. #3

    Domyślnie

    Dorzuć troszkę i kup sobie Nova 3 AW (200zł) lub Nova 5 AW ( 270zł) kupisz raz i będziesz miał spokój

  4. #4

    Domyślnie

    A może to http://www.foto-bogutti.pl/product_i...oducts_id/1935 ? Ja nie narzekam i cena dość przyzwoita.
    D70s + D300 + D700 + D750 + S 14-24/2,8 + S35/1,4 + N50/1,8 + N24-70/2,8 + N70-200/2,8 VRII + SB-800 + SB-900 + Zenit 122 + SLIK PX RO 500D

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dyziek Zobacz posta
    Dorzuć troszkę i kup sobie Nova 3 AW (200zł) lub Nova 5 AW ( 270zł) kupisz raz i będziesz miał spokój
    Nowa 3 AW będzie za mała, mam taką i po włożeniu D80+MB-D80 z kitem, obok SB-800, ładowarki, komplet zapasowych aku do SB i miejsca praktycznie nie ma, wejdzie jeszcze 50/1.8 ale to już koniec możliwości, no chyba że ja układać nie umiem
    D810+N24-70/2.8+T17-50/2.8+N50/1.8+N70-210/4+SB800+...

  6. #6
    Oszczędny w słowach Awatar xmaniekx
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Zgierz/Łódź
    Posty
    182

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dyziek Zobacz posta
    Dorzuć troszkę i kup sobie Nova 3 AW (200zł) lub Nova 5 AW ( 270zł) kupisz raz i będziesz miał spokój
    i chyba tak zrobie narazie ledwo sie mieszczę do system baga nikona

    dzieki innym za pomoc

    pozdrawiam
    D70s/F801/AF-S 18-70/50 1.8 MF/Mamiya Rb67 i narazie tyle wystarczy

  7. #7

    Domyślnie

    JOLANI - a jakie wrażenia po dłuższym urzywaniu tej torby?? bo jej pakownośc i cena zachęcają chodzi mi o to czy szwy nie puszczają itd.
    Ostatnio edytowane przez -malcoln- ; 24-05-2007 o 23:19
    ci, co próbują wyjaśnić obraz, mylą się od samego poczatku do końca. p.picasso
    | | | | www.lszatanek.republika.pl | | | | D70s | | | Start | | | Zenit TTL | | |

  8. #8
    Oszczędny w słowach Awatar lucki
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    Tarnowskie Góry
    Posty
    222

    Domyślnie

    Mir30 Mirek wywołał mnie do tablicy, bierz Mekko reporter R1X, to podróbka domke, na allegro dałem za nią 240 zł. Bardzo pakowna, bez wodotrysków, ale nie wiem czy do końca życia będę musiał jeszcze ją zmienić na cos innego. Na prawdę polecam.

  9. #9

    Domyślnie

    wielka torba to nie wszystko, a jak sie z nią biega np. po plenerach, nie zawsze przecież trzeba brać wszystkie szkła
    pozdrawiam Piotr


  10. #10
    Oszczędny w słowach Awatar lucki
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    Tarnowskie Góry
    Posty
    222

    Domyślnie

    Przede wszystkim nie jest sztywna jak wiekszość, dopasowuje się do ciała.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •