co tam płynie takie czerwone radioaktywneto ładną wiosnę masz u siebie. Zazdroszczę spacerów, ja ostatnio...nie mam czasu się wyspać
![]()
Szukaj
co tam płynie takie czerwone radioaktywneto ładną wiosnę masz u siebie. Zazdroszczę spacerów, ja ostatnio...nie mam czasu się wyspać
![]()
Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 TC S
Skontaktuj się z nami