Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Duża torba

  1. #1

    Domyślnie Duża torba

    Szukam torby, która nie będzie czarna i zmieści: zagripowane d700 + 80-200AF-S z osłoną, do tego d7000 + grip + 14-24, plus luzem 24-70/2.8, SB-800, wyzwalacze, macbook 13", zasilacze. Do tego zewnętrzna kieszeń do której wejdzie dyktafon i sony nex z 16mm stałką. Mój wybór padł na ThinkTank Retrospective 40, ale może znacie coś tańszego?
    D750, D7000, 14-24/2.8, N50/1.8D, 28-70/2.8, 80-200/2.8 AF-S, SB 800, NEX-C3 + 16/2.8 +18-55/3.5-5.6, MacBook Pro, iMac 27", Think Thank Retrospective 40

  2. #2

    Domyślnie

    Manfrotto unica 7 ? Ale może być przymała.

    Jeszcze Hama defender 220
    Ostatnio edytowane przez Jedrek.S ; 23-03-2013 o 22:35
    D90|D700|35|85|18-105|70-300|SB-700| |EM-5|12-50|45| |Manfrotto|MBPr 13"|

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dejote Zobacz posta
    Szukam torby, która nie będzie czarna i zmieści: zagripowane d700 + 80-200AF-S z osłoną, do tego d7000 + grip + 14-24, plus luzem 24-70/2.8, SB-800, wyzwalacze, macbook 13", zasilacze. Do tego zewnętrzna kieszeń do której wejdzie dyktafon i sony nex z 16mm stałką. Mój wybór padł na ThinkTank Retrospective 40, ale może znacie coś tańszego?

    ja od m-ca mam Lowepro Classified 250 AW
    http://www.fotopolis.pl/index.php?n=...-aw-test-torby

    bardzo duża i bardzo pojemna torba, która jednocześnie nie bije po oczach
    i co najważniejsze jest w największym dopuszczalnym rozmiarze jako bagaż podręczny do samolotu
    gdyby była minimalnie większa to miałbym problem a tak zmieściła się na styk
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jedrek.S Zobacz posta
    Manfrotto unica 7 ? Ale może być przymała.

    Jeszcze Hama defender 220
    Manfrotto była by idealna, tylko z tego co wyczytałem nie mieści puszki z 80-200/2.8. Hama jest czarna i zbyt kanciasta.
    D750, D7000, 14-24/2.8, N50/1.8D, 28-70/2.8, 80-200/2.8 AF-S, SB 800, NEX-C3 + 16/2.8 +18-55/3.5-5.6, MacBook Pro, iMac 27", Think Thank Retrospective 40

  5. #5

    Domyślnie

    Z manfrotto jest o tyle specyficznie, że wszystkie pierdoły wrzucasz "pod podłogę"
    D90|D700|35|85|18-105|70-300|SB-700| |EM-5|12-50|45| |Manfrotto|MBPr 13"|

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bartos Zobacz posta
    ja od m-ca mam Lowepro Classified 250 AW
    http://www.fotopolis.pl/index.php?n=...-aw-test-torby

    bardzo duża i bardzo pojemna torba, która jednocześnie nie bije po oczach
    i co najważniejsze jest w największym dopuszczalnym rozmiarze jako bagaż podręczny do samolotu
    gdyby była minimalnie większa to miałbym problem a tak zmieściła się na styk
    Ooo. Fajna. I jest w wersji szarej! Tylko jak spojrzałem na wymiary, to trochę się przestraszyłem. Sporo szersza od ThinkTanka. Powiedz, jak chodzi się z nią po zatłoczonym muzeum podczas wernisażu, etc?
    D750, D7000, 14-24/2.8, N50/1.8D, 28-70/2.8, 80-200/2.8 AF-S, SB 800, NEX-C3 + 16/2.8 +18-55/3.5-5.6, MacBook Pro, iMac 27", Think Thank Retrospective 40

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dejote Zobacz posta
    Ooo. Fajna. I jest w wersji szarej! Tylko jak spojrzałem na wymiary, to trochę się przestraszyłem. Sporo szersza od ThinkTanka. Powiedz, jak chodzi się z nią po zatłoczonym muzeum podczas wernisażu, etc?
    Chodziłem z nią po baaaardzo ciasnych i zatłoczonych uliczkach w Fezie i Marrakeszu i dawałem radę
    niestety ... aby pomieścić tyle sprzętu co wymieniłeś trzeba mieć dużą torbę ale ta akurat była dla mnie zdecydowanie najlepsza

    ale jak coś to jest troszkę węższa odmiana tej torby:
    Lowepro Classified 200 AW

    jest multum filmików na youtube prezentujących te torby...
    aaa... no i ceny poniżej 400 zł
    ja moją 250-tkę (kompletnie nową) na allegro kupiłem za 333 zł z darmowym kurierem
    ThinkTank jest spoooooooooooro droższy
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  8. #8

    Domyślnie

    W końcu się zdecydowałem. ThinkTank Retrospective 50 dzisiaj do mnie przyszedł. Nigdy nie podejrzewałem, że 14-24 może być takim małym szkłem (gubi się zupełnie w zakamarkach torby, nie wspominając o 50-ce).
    D750, D7000, 14-24/2.8, N50/1.8D, 28-70/2.8, 80-200/2.8 AF-S, SB 800, NEX-C3 + 16/2.8 +18-55/3.5-5.6, MacBook Pro, iMac 27", Think Thank Retrospective 40

  9. #9

    Domyślnie

    Pozwolę sobie odkopać temat.

    Szukam torby, która pomieści:
    2 body z gripami, 1x tele, 1x 24-70, 1x 14-24, 1-2 stałki (50 i 35), 2xSB910 i kilka małych akcesoriów.

    Torba nie ma służyć transportowi, a jedynie "miejscem przetrzymania"
    Tzn. robię zdjęcia i odkładam na chwilę do tej właśnie torby bez zdejmowania obiektywu (i jeśli się da lamp), tak by nie leżało na wierzchu, ani też nie rozpinać zestawów

    Piszę to, ponieważ duże torby z reguły ce****ą się też super wykonaniem itp., a co za tym idzie również wysoką ceną.

    Może ktoś kiedyś spotkał się z taką torbą? Cena w granicach 500-600zł.

  10. #10

    Domyślnie

    A może taka , używam dwóch tej firmy i ok.
    http://www.torbylowepro.pl/lowepro-n...rt-35l-aw.html
    D5100 , D5300 , AF-S DX 35mm f/1.8G , AF-S DX 18-105 VR , AF-S Nikkor 70-300 mm G IF-ED , SB-700

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •