Jak od 10 lat nie masz stycznosci, to ciezko zebys uwazal ze nie jest za konkurencja :]ja od 10 lat nie mam stycznosci z IE i jakos wszystko idzie skonfigurowac (router, dnla, vpn etc) bez pomocy tej przegladarki., ba moge powiedziec ze ona jest troszke z tylu za konkurencja...
Podaj co da Ci poniższe poleceni ana podłączonym po kablu laptopie:
Menu start -> uruchom -> cmd -> ipconfig /all
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami